Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Kartonpiyer> Ankara> Şereflikoçhisar

En Uygun Ankara Şereflikoçhisar Kartonpiyer Fiyatları

En uygun Kartonpiyer fiyatları
Ücretsiz 5 Kartonpiyer firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Kartonpiyer fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
912 TL

Genel olarak bu iş için
500 TL - 1.206 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
206 TL

En yüksek fiyat :
1.500 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Kartonpiyer Fiyatları Hakkında


Kartonpiyer Fiyatı Ne Kadardır?
Kartonpiyer Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Kartonpiyer Kullanım Alanları Nelerdir?

Kartonpiyer Fiyatı Ne Kadardır?

Kartonpiyer ekonomik olması kolay şekil verilebilirliği, çabuk olması ve yapılara estetik katması nedeniyle en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Kartonpiyer ve asma tavan yapımında asma tavan ve kartonpiyer fiyatlarını etkileyen bazı faktörler vardır. Bunların başında da kullanılan malzeme gelir. Asma tavan modelleri ve kartonpiyer modelleri birçok farklı malzeme ile yapılabilmektedir. Bu malzemeleri başlıca alüminyum, taşyünü, ahşap, pvc, galvanize çelik şeklinde sıralayabiliriz. Bu çeşitler arasından alüminyum ve galvanize çelik diğer malzemelere göre daha çok tercih edilmektedir. Son derece kaliteli olan bu malzemeler doğal olarak maliyeti yükseltmektedir. Ancak sahip oldukları yanmaz, paslanmaz ve yüksek akustik özellikleri düşünüldüğünde oldukça doğru bir tercih olduğu ortaya çıkmaktadır. 

 

En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.000 TL

770 - 1.290
Benzer İş Yaptır

Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 5
Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Tavan Göbek Uygulamaları, Pencere Kenarları
Talep Detayları : 120 m2 evimde toplam 5 farklı bölümde kartonpiyer uygulaması istiyorum tavan göbeğine ve pencere kenarlarına.Anlaşılması halinde hizmet almak isterim.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.500 TL

1.020 - 1.800
Benzer İş Yaptır

Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Tavan Köşebentler, Duvar Uygulamaları, Zemin Kenarlıklar, Kemer, Stropiyer, Tavan Göbek Uygulamaları, Perdelik
Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 4
Talep Detayları : 3+1 evimin banyo mutfak hariç ortalama 80-85 m2 lik kısmına komple dekoratif,ışıklandırmalı kartonpiyer,asmatavan,kemer,niş uygulamaları yapılacak.İyi çalışmalar dilerim.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

500 TL

390 - 620
Benzer İş Yaptır

Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Tavan Göbek Uygulamaları, Perdelik, Pencere Kenarları, Tavan Köşebentler
Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 5
Talep Detayları : 3+1 evim için mutfak dahil 4 duvar için tavan köşelirini cam kenarları dahil köpük kartonpiyer yaptırmak istiyorum tavan göbekleri ile birlikte ve kartonpiyerin orta kısımları boyalı olacak şekilde yapılmasını istiyorum.En kısa sürede yapılmasını istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

650 TL

500 - 800
Benzer İş Yaptır

Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Kemer, Duvar Uygulamaları
Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 5
Talep Detayları : 1- Balkona 11 m2 alçı çektirmek istiyorum. 2- Salon duvarları kağıtla kaplanmıştı sökümünde oluşacak bozulmaları alçı ile düzelttirmek istiyorum. ve ayrı salonumda duvarda takılı olan tv etrafına niş yaptırmak istiyorum. 3- evim dubleks olup alt ve üst kat merdiven çıkışı dahil olmak üzere duvar kağıtları ile kaplı sökümünde oluşacak yaralanmaları alçı il kapattırmak istiyorum. 4- Mutfaktaki duvar kağıtlarını söküp, 17 m2 duvarın tamamına alçı çektirmek istiyorum. 5- Kapalı terasa geçişte kullandığım 2,5 mt genişlik 1,90 cm yüksekliğindeki sürgülü kapının etrafına yuvarlak sütun ayakları üzerinde oluşacak kemer istiyorum. Haftasonu müsaitim firmalar gelip görebilir
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

250 TL

200 - 330
Benzer İş Yaptır

Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Perdelik, Tavan Göbek Uygulamaları
Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 3
Talep Detayları : yatak odasında 1, çocuk odasında 1 ve salonda 1 olmak üzere 3 perdelik ve 3 göbek uygulaması.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.250 TL

850 - 1.630
Benzer İş Yaptır

Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 1
Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Perdelik, Stropiyer
Talep Detayları : Salonumun 11m2lik bir alanına stropiyer, korniş kapatmak için yaptırmak istiyorum. Alacağım fiyat teklifine göre komple salona komple ve eve yaptırmayı düşünüyorum. Firmalar tarafından arandığım takdirde keşife uygunluğumu bildireceğim ve anlaşma sağlarsam hemen hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

400 TL

270 - 500
Benzer İş Yaptır

Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 1
Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Tavan Göbek Uygulamaları
Talep Detayları : Tek odamda 60x60cm ebatlarında 2 adet göbek uygulaması yapılacak.Tavanla arasına aydınlatma yapacağız.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

700 TL

560 - 880
Benzer İş Yaptır

Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 2
Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Perdelik, Duvar Uygulamaları
Talep Detayları : Kocaeli deki Çayırova daki kendime ait mülkiyetimde kartonpiyer ve boyama hizmeti almak istiyorum.Üst kattan gelen sızıntı sonrası banyo ve giriş holunde hasarlar oluştu. Duvar kenar kartonpiyerler değiştirilip tavanda oluşan hasarlara alçıpan ile müdahale edilerek boyama işleminin yapılmasını istiyorum.Keşif için uygunluğumu arayan firmalara bildireceğim.Fiyatta anlaştığım takdirde acil bir hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

600 TL

430 - 750
Benzer İş Yaptır

Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Tavan Göbek Uygulamaları, Kemer, Perdelik, Duvar Uygulamaları, Stropiyer, Tavan Köşebentler
Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 5
Talep Detayları : Toplam 5 tane camlı duvara iç ısı yalıtım (profiller arasına 5 cm lik cam yünü üstü alçıpan plaka) salona kartonpiyer tv ünitesi ve tavan ışık bandı oturma odası- yatak- çocuk odası - mutfak ve koridora ışık bandı ve alçısı yapılacak Stropiyer Perdelik hemen yapılacak
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.050 TL

720 - 1.280
Benzer İş Yaptır

Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Stropiyer, Perdelik
Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 3
Talep Detayları : Evin salon ve 2 odası duvardan duvara cam. yaklaşık 10-12 metre gibi. kornişlerin görünmemsi ve şık bir görüntü oluşturması için alçıpan ya da stropiyer gibi bir çözüm arıyorum. hizmeti en gec bu hafta sonu yaptırmak istiyorum.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Aykut D.|Ekim 2016


1- Balkona 11 m2 alçı çektirmek istiyordum. 2- Salon duvarları kağıtla kaplanmıştı sökümünde oluşacak bozulmaları alçı ile düzelttirmek istiyordum ve ayrı salonumda duvarda takılı olan tv etrafına niş yaptırmak istiyordum. 3- evim dubleks olup alt ve üst kat merdiven çıkışı dahil olmak üzere duvar kağıtları ile kaplı sökümünde oluşacak yaralanmaları alçı ile kapattırmak istiyordum. 4- Mutfaktaki duvar kağıtlarını söküp, 17 m2 duvarın tamamına alçı çektirmek istiyordum. 5- Kapalı terasa geçişte kullandığım 2,5 mt genişlik 1,90 cm yüksekliğindeki sürgülü kapının etrafına yuvarlak sütun ayakları üzerinde oluşacak kemer istiyordum. Bunları yaptırabilmek için ehil.com a girerek bir talep oluşturdum. kartonpiyer firmalarından fiyat teklifleri geldi. kartonpiyer fiyatı en uygun olan firma ile anlaşıp işimi yaptırdım
Ali B.|Ekim 2014


120 m2 evimde toplam 5 farklı bölümde kartonpiyer uygulaması istiyordum tavan göbeğine ve pencere kenarlarına. Ehil.comun yönlendirdiği Başol Kartonpiyer ile görüştüm. Anlaşılması halinde hizmet almak istedim. Ehil.com bu hizmeti çok başarılı bir şekilde sundu. Çok başarılı bir uygulama.
Yavuz K.|Ekim 2014


3+1 evimin banyo mutfak hariç ortalama 80-85 m2 lik kısmına komple dekoratif, ışıklandırmalı kartonpiyer, asmatavan, kemer, niş uygulamaları yapılmasını istedim. Ehil.coma başvurdum iyi ki başvurmuşum bana yöneltilen ehil firma ile görüştüm. Çok yerinde bir site olmuş.
Fatih Y.|Temmuz 2012


Nurullah D.|Ekim 2017


Yeni açacağım pastaneme duvar kağıdı ve kartonpiyer yaptırmak istiyordum. Ortağımın önerisi ile ehil.com da bir form doldurduk. 3 farklı kartonpiyer firmasından randevu talebi aldık. Ücretsiz keşif için sözleştiğimiz saatlerde gelen kartonpiyer firmaları ile yapılması gereken kartonpiyer ve duvar kağıdı uygulamaları hakkında fikir alışverişi yaptık. Karar verdiğimiz duvar kağıdı ve kartonpiyer için fiyat teklifi hazırladılar. En uygun kartonpiyer fiyatını sunan firma ile anlaşma yaptık. Dükkanımızın tüm duvar kağıtlarını yenileyip kartonpiyer uygulamasını 1 haftada tamamlayan kartonpiyer firmasına teşekkür ederim.
Selma K.|Mayıs 2017


Evimin bir kısmındaki tavanlara kartonpiyer uygulaması yaptırmak için bu işle ilgilenebilecek kartonpiyer firmalarını araştırıyordum ve karşıma ehil.com çıktı. Ücretsiz olarak müşterilere firma yönlendirmesi sağladıklarını öğrenince hemen bir talep formu gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler ve firma yönlendirmesi yapacaklarını söylediler. 3 adet kartonpiyer firması yönlendirdiler. Benimle iletişim kuran kartonpiyer firmaları ile tüm detayları konuştuk. En uygun kartonpiyer fiyatını teklif eden firma ile anlaştık. İki günde tüm evimizde kartonpiyer uygulamasını tamamladılar. Bu kadar hızlı ve işinin ehli firmalar ile çalıştığım için çok memnun oldum.
Serdar A.|Nisan 2017


Aşağıdaki açıklamayı yazarak ehil.com da oluşturduğum talebime anında kartonpiyer firmaları yanıt verdi. Kartonpiyer fiyatları çok uygun olan firmalar aynı zamanda çok ilgililer. Evimde çalıştıkları süre içerisinde yerlere toz bile dökülmedi desem yeridir. Merhabalar toplamda 40m2 lik bir bölme vardır uygulanacak işlemler aşağıdadır. 1 40m2 tavan kartonpiyer uygulaması 2 6 metre uzunluğunda bir duvarın kırılması toplamda (18m2), 3 12 m2 lik alçıpen duvar yapılması 4 40 m2 lik alanın köşe kısmının 4 metre boy 3.5 metre en olarak(tavan yüksekliği 280cm ) iç kısmı Jaluzili cam panelle ayrılması ve cam kapı takılması gerkiyor. detaylar görüşmek için keşif için uygunum.
Osman U.|Mart 2017


Merhabalar. İzmir Bornova daki kendime ait olan 3+1 büyüklükteki dairemin bir bölümünde kartonpiyer yaptırmak istiyordum. Evim yaklaşık olarak 85 m2 dir. Evime kartonpiyer+badana yapılmasını istiyordum. Bir kaç odam da farklı renklerde boyama işlemi yapılması istiyordum. Ayrıca bazı odalarım da ufak çaplı tamirat da yapılması gerekiyordu. Kartonpiyer fiyatlarına bakıyordum. Kartonpiyer firmalarını gezmek çok zamanımı alacaktı. İnternet de ehil.com da talep açtım. Açtığım talebime kartonpiyer firmaları tarafından yapılan kartonpiyer fiyat değerlendirmerinde bütçeme uygun olan kartonpiyer firması ile anlaştım.
Uluhan A.|Şubat 2017


Merhabalar. Çalışmakta olduğum iş yerimdeki odamın tavanına ve duvarlarına kartonpiyer yaptırmak istiyordum. Çalışma odama güzel bir ambiyans vermek istiyordum. Ayrıca duvarların boyanmasını da istiyordum. Çalışma odamı uygun bir fiyata yaptırmak istiyordum. Arkadaşımdan aldığım tavsiye üzerine ehil.com da kartonpiyer firmaları kategorisinde bir talep oluşturdum. Talebime 4 adet kartonpiyer firmasından fiyat teklifleri geldi. Kartonpiyer firmaları çalışma odama gelip keşiflerde bulundular. Keşif yapan kartonpiyer firmalarından en uygun kartonpiyer fiyatını veren kartonpiyer firmasına çalışma odamı yenilettim.
Arzu Y.|Şubat 2017


Oturduğum evimin salonu 11m2lik bir alanına stropiyer, korniş kapatmak için kartonpiyer yaptırmak istiyordum. Salonumu komple kartonpiyer yaptırmak istiyordum. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine ehil.com da bir talep oluşturdum. Kartonpiyer firmalarından fiyat teklifleri aldım. En uygun kartonpiyer fiyatını veren firma ile anlaştım. Ertesi sabah evime gelip akşama kadar çalıştılar ve istediğim her yere kartonpiyer yaptılar.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.