Google+
 

En uygun Doğal Gaz Tesisatı Birim İçi fiyatları
Ücretsiz 5 Doğal Gaz Tesisatı Birim İçi firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

işyeri olarak yeni tuttuğum dükkanımda gıda üzerine bir işletme açacagım, dükkan apartmanın giriş katı...

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
Doğal Gaz Tesisatı Birim İçi
Ankara, Çankaya

6.750 TL

5.130 - 8.970
Benzer İş Yaptır

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 1
Talep Detayları : işyeri olarak yeni tuttuğum dükkanımda gıda üzerine bir işletme açacagım, dükkan apartmanın giriş katındadır, apartmanda doğalgaz hattı mevcut fakat dükkan içinde mevcut değil, doğalgaz hattı çektirmem için nasıl bir yol izlemem gerekiyor, en uygun şekılde nasıl çözebilirim? fiyat olarak çok uygun bir proje ve anahtar teslim bir sonuç istiyorum.. dükkan 35m2 dir.. çok ufak bir dükkan.. ocaklarda pişirme amaçlı kullanmak için doğalgaz istiyorum.. teşekkurler.. firmadan aldıgım fiyat 6.500 tl

Benzer Talepler


Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 9-15
Talep Detayları : Apartman yöneticisiyim.12 daireye yapılacak.kalorifer var kömürden çevirme var kombi veya otomatik sisteme çevirmek istiyorum. iklim ayarlı olabiliyormuş bundan istiyorum. bireysel kombi veya kazan sistemi değişecek. Hemen bu hizmetten yararlanmak istiyorum.

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 4-8
Talep Detayları : Ankara Çankaya daki restorantımızda doğalgaz tesisatı birim içi ile ilgili hizmet almak istiyorum.6 adet birimde tesisat hatı çekilecek.Restoran mutfağı iç tesisatı yapılacak. Ana boru mutfak içinde. Ana Borudan Ocaklara ve fırına tesisat çekilecek.Keşif için müsaitim.Fiyatta anlaşırsam en kısa zamanda hizmet almak istiyorum.

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 1
Talep Detayları : Kombi bağlanacak

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 1
Talep Detayları : Doğalgaz ve su tesisatı döşeli 105 metrekare eve kombi 7 metre radyatör 1 havlupan proje sayaç abonelik ve işçilik toplam fiyat alabilirmiyim?

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 25 den fazla
Talep Detayları : sürekli doğalgaz kombi petek bakım ve tesisat işlerimiz için firma rarnıyor. detayları telefonda konuşalım

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 2
Talep Detayları : iki 3+1 daire yeni yapılmış binadır toplam 230 m2

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 1
Talep Detayları : 7 mt petek kombi baymak montaj doğalgaz

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 1
Talep Detayları : EVİMİZE KOMBİ DÖŞETMEK İSTİYORUZ FAKAT KOMBİ TESİSATI YOK

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 1
Talep Detayları : içi yapılan bodrum zemin ve birinci kattan olusan (üç kat) müstakil ev için kombi+alümınyum panel+ ocak tesisatı +proje anahtar teslim iş istiyorum ithal kombi tercihtir.2-3 hafta içerisinde olmalı.

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 4-8
Talep Detayları : 110 metrekare evim var evin iç tesisatı mütahit Tarafından yapıldı sadece sayaçtan kombiye giden boru döşenecek ayrıca kombi,petek ve proje .Ayrıca bu sayaçla kombi arasındaki boruyu mütahit çekmek zorundamı yasal olarak bu işi kim yaptırır. hemen yapılacak anlaşma durumunda
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Burak Y.|Eylül 2016


2+1 95 m2 Dairemin içinde petekler ve tesisatı çekilmiş durumdaydı. sadece proje çizimi ile gaz açma,kombi ve saat takılması için ehil.com a başvurdum. Doğal gaz tesisatı birim içi olarak oluşturduğum talebimde bütün detayları belirttim. bir firma ile anlaştık. işimizi hızlı bir şekilde tamamlanarak yoğuşmalı kombimiz takıldı. teşekkür ederim ehil.com
Tolga T.|Ağustos 2015


Evim için doğal gaz tesisatı fiyatlarını incelerken ehil.com ile karşılaştım. Bir talep gönderdim ve kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. AK-SE MÜHENDİSLİK ve Güzeller Tesisat Doğalgaz ile görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım.
Cevdet K.|Kasım 2015


Güzeller Tesisat Doğalgaz hızı iyiydi. fiyatı makuldü ve kalite olarak iyiydi.komşularıma tavsiye edeceğim bir firma. Teşekkürler ehil.com :)
Canse K.|Temmuz 2015


Doğal gaz tesisatı yaptırmak için fiyat arayışındaydım firmaları teker teker aramaktan yorulmuştum. İnternette dolaşırken ehil.comu gördüm ve talepde bulundum ücretsiz firma yönlendirmesi yapıyorlarmış banada hızlı bir şekilde geridönüş yaptılar ve firma yönlendirmesi sağladılar. Çok kullanışlı ve güzel bir sistem çok memnun kaldım.
Emre Ü.|Temmuz 2015


Evim için doğal gaz tesisatı yaptırmak istiyordum. Firmaları tek tek aramak zamanımı alıyordu internette fiyat araştırması yaparken ehil.comu gördüm. Ücretsiz firma yönlendirdiklerini gördüm bende hemen bir talep gönderdim. Kısa bir süre içinde benimle iletişime geçtiler ve SİSTEM MÜHENDİSLİK, Gökyüzü Mühendislik San.Tic.Ltd.Şti olmak üzere 2 firma ile görüşme sağladım. Hiç bir ücret ödemediğim için çok memnun kaldım.
Özer G.|Temmuz 2015


Banyomda sıcak su kullanabilmek için doğal gaz su tesisatı yapılması gerekiyordu. İnternette doğal gaz tesisatı fiyatlarını araştırırken ehil.comu gördüm ve bir talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Er-Teknik Doğalgaz ve Teknik İş Mühendislik ile görüşme sağladım. Kullanımı kolay ve ücretsiz bir sistem.
Yasar S.|Temmuz 2015


Kapı yanından içeriye doğalgaz tesisatı çekilip bağlantısı yapılması gerekiyordu. Bunun için doğal gaz tesisatı fiyatlarına bakarken ehil.comu gördüm ve bir talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Ges Enerji San. Ve Tic. Ltd. Şti. ve Gözde Tesisat Ve Isı Sistemleri ile görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım.
Nüket D.|Haziran 2015


Şişli'de bulunan 1+1 evim için doğal gaz tesisatı fiyatları hakkında pek bilgim yoktu. Çalıştığım için bu konuyla ilgili araştırma yapmaktan sıkıntı çektiğimden ehil.com'a talepte bulundum. evime radyatör ve gerekli tesisatın döşenmesi gerektiğini keşife uygun olduğumu söyledim. Talebimin onayından sonra bana Nokta Mühendislik , Tes Dekor , Remkon İnş. Er-Teknik Doğalgaz ve Samet Dogalgaz firmaları dönüş sağladı. Firmalar ücretsiz şekilde keşifte bulunup bana gerekli fiyat tekliflerini sundular. ehil.com gerçekten iyi ve kullanışlı bir sistem. Zamanı kısıtlı olan herkes bu sistem kullanmalı.
Ulas K.|Mayıs 2015


135 m2 dubleks evimde kapının önüne kadar doğalgaz mevcut.Evin içerisine doğalgaz tesisatı döşetmek istiyordum.Kombi ve radyatörler de yapılacaktı.Mümkün olan en kısa sürede hizmet alacaktım.İnternette silivrideki doğalgaz tesisatı fiyatlarını araştırırken.Ehil.com sitesini buldum.Bana Yıldırımlar Yapı Tesisat,Doğalgaz,Isı,Sulma Sistemleri İnş.San.Tic.Ltd.Şti., Gökyüzü Mühendislik San.Tic.Ltd.Şti firmalarını yönlendirdiler.Teşekkürler.
Serdar Ü.|Nisan 2015


70 m2 2+1 şeklindeki evime kapı önünden içeriye doğalgaz çekilecek.Proje tesisat ,kombi ve petek işlemleri yapılacaktı.Bunun için internet üzerinden doğal gaz tesisatı fiyatlarını araştırması yaparken ehil.com'u gördüm.Kendilerine bir talep oluşturdum ve kısa süre içerisinde bana Rumeli Dekorasyon, SİSTEM MÜHENDİSLİK, Remkon İnş., Sefa Isı Doğalgaz Ve Isı Sistemleri, Şentes Doğalgaz Sıhhi Tesisat (DEKORASYON) firmalarını yönlendirdiler.Kendilerine bu hizmet için çok teşekkür ederim.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.