Google+
 

En uygun Ahşap Kapı Tamiri fiyatları
Ücretsiz 5 Ahşap Kapı Tamiri firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Talep detayı belirtilmemiş.

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
Ahşap Kapı Tamiri
Ankara, Çankaya

150 TL

110 - 190
Benzer İş Yaptır

Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Diğer
Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri İç Mekan
Talep Detayları : Talep detayı belirtilmemiş.

Benzer Talepler


Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Kapı kapanmıyor
Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri Camlı, Tek Kanat
Talep Detayları : Ahşap balkon kapısı tam kilitlenmiyor. Pencereler kapanıyor ama kilitlenmiyor

Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Kapı düşük/yüksek
Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri Tek Kanat
Talep Detayları : işyerimde Var olan kapımın altı yere sürtüyor. bunun düzeltilmesini istiyorum. Hemen hizmet almak istiyorum. Keşif için müsaitim.

Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri İç Mekan
Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Kapı kapanmıyor
Talep Detayları : tavandan su alan kapı ve kasada olabilir şişti ve kapı kapanmıyor

Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Kapı düşük/yüksek
Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri Camsız, İç Mekan, Tek Kanat
Talep Detayları : 3 adet kapının alt taraflarından 2-3 cm lik kesme işlemi

Talep Detayları : 2 adet amerikan kapı birinin alt bölmesinde diğerinin üst bölmesinde göçük var bırı 20ye 10 diğeri 10 a 5 doldurma ile tamir yapılabilirmi en uygun fiyat ne yapılabilir.

Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Çerçeve
Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri Camsız, İç Mekan
Talep Detayları : Ev içi kapımın ortasında bir çatlak oluştu darbeye bağlı olarak. Ortadaki çatlağın kötü görülmesinden dolayı tamir ettirmek istiyorum. Firma yetkilileri ile görüşme sağlanacak ve anlaşıldığı taktirde en yakın zamanda keşif için net bir tarih vereceğim.

Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri İç Mekan, Tek Kanat, Camsız
Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Kapı Kolu, Kilit Sistemi, Çerçeve
Talep Detayları : Müstakil evim için kapı bakim ve tamiri yaptırmak istiyorum.Toplamda 8 adet kapının tamiri olacak.Kapıların bazılarının kilidi çalışmıyor bazılarının çerçevesi çatlamış kapı kollarında bozukluk var. Hemen yaptırmak istiyorum.Keşif için akşam 6 dan sonra müsaitim.

Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Diğer
Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri İç Mekan
Talep Detayları : iç kapı dairenin banyo kapısı ve salonun kapısında çatlak var tamir edilmesi lazım yada komple değişmesi lazım. bu hizmetten en kısa sürede yararlanmak istiyorum.
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Bülent A.|Kasım 2014


Ankara Çankaya'daki evimin kapısının tamir edilmesini istiyordum. Ahşap kapı tamiri fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesini buldum. Daha sonra ehil.com Sezer Mutfak firmasını önerdi. Ehil.com sayesinde firma aramak zorunda kalmadım. Yardımları için ehil.coma çok teşekkür ederim.
Kadir Ö.|Kasım 2014


Evimdeki banyo kapısı ahşap sürgülü bir mekanizmaya sahip.Sürgü mekanizması yerinden çıktığından dolayı ilgili tamiratın giderilip kapının kullanılır hale getirilmesi gerekmekteydi.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.Ahşap Kapı Tamiri fiyatlarını araştırmaya başladım. O sırada ehil.com sitesine rastladım. Ehil.com Emlak Dekor firmasını önerdi. Bu firma arayıp fiyat teklifinde bulundu. Hızlı, kaliteli bir site. Ehil.coma çok teşekkür ederim.
Nadire Ş.|Kasım 2014


Evimde bulunan ahşap Kapının çerçevesi kasası kırıldı ve parçaları eksik. Kapıya uygun çerçeve yapılmasını istyordum. Anlaşılması halinde kapı tamamen yenilebilirdi. En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyordum. Ahşap Kapı Tamiri fiyatlarını incelerken ehil.com sitesini buldum. Talep oluşturdum. Akabinde Arkist İnovasyon Elektrik Elektronik Bilişim İnşaat San. Tic. Ltdi Şti. firmasını yönlendirdi. Ehil.coma hızlı çalışmaları için çok teşekkür ederim.
Gülce K.|Kasım 2014


Ofisimizin içerisinde bulunan kapımızın kulpu kırıktı ve renginden memnun değildik. Renginin değişip kulp takılmasını istiyordum. Ahşap Kapı Tamiri firmalarını incelerken ehil.com sitesine denk geldim. Talebimi bildirdim. Ardından ehil.com sayesinde Erba Yapı firması ile bir görüşme gerçekleştirdim. Ehil.coma ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.
Mustafa Ç.|Kasım 2014


Evimdeki ahşap kapının tahta düberlerinde sorun mevcut.Ayrıca kapı kolu çıkıyordu. İçerde kalma gibi sorun yaşanmaktaydı.Tamiratın onarılması gerekmekteydir.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.Ahşap mobilya tamiri için ehil.com tarafından Hilal Mobilya Restorasyon ve dekorasyon önerildi.
Nilgün Ş.|Kasım 2014


Evimin mutfak balkonuna açılan ahşap kapısı değişecekti. Kapı fiyatlarını araştırırken ehil.comu sitesini buldum talep oluşturdum. Ardından hemen Titiz Mobilya-Ferzande Aygün adlı firmadan teklif geldi. Bu yüzden ehil.coma çok teşekkürler.
Orhan Ç.|Kasım 2014


Evimde bulunan kapının kilidin çerçeveye oturduğu kısım arızalıydı.En kısa sürede Tamiratın yapılması ile ilgili hizmet almak istiyordum. Araştırmak yaparken ehil.comu duydum ve talep formu oluşturdum. Ehil nokta com hemen Kiziroğlu Mobilya'yı önerdi. Ehil.coma hızlı dönüşünden dolayı teşekkürler.
Servet K.|Ekim 2014


Uzun zamandır kullanılmayan Kocaeli/Kartepe'deki dairemde bulunan 8 adet ahşap,2 adet pvc kapı ve 10 adet pvc penceler de eskime meydana gelmiştir.Kapılar ve penceler kontrol edilerek onarılacaktır. Kapılarda ve pencerelerde sıkıntılarım; kilit sistemi, menteşeler, kapı kolu, kapının kapanmaması, kapının düşük olmasıdır. Tamiri gerçekleştirilecek kapı iç mekana, camlı ve tek kanatlıdır. Taleplerim en kısa sürede yapılabilmesini istiyordum. Süre açısından kısıtlı durumda olduğum için Kocaeli Tamircim-Ercan Korkmaz adlı firma ile görüşme evresine geçtik. Bunları bana sağlayan ehil.com'a teşekkürler.
Korkut Ş.|Haziran 2014


model mobilya firmanın hizmetlerinden memnun kaldım içemekan kapımızın tamiratını en iyi bir şekilde yaptılar sıcak kanlılardı herkese tavsiye ederim
Fatma Ş.|Mart 2014


Zamanında geldiler ve yapılması gerekenleri anlaşılır bir dille anlatıp soruna çözüm buldular teşekkürler...

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.