Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Çilingir> Adana> Seyhan

En Uygun Adana Seyhan Çilingir Fiyatları

En uygun Çilingir fiyatları
Ücretsiz 5 Çilingir firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Çilingir fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
0 TL

Genel olarak bu iş için
0 TL - 0 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
0 TL

En yüksek fiyat :
0 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Çilingir Fiyatları Hakkında


Çilingir Fiyatı Ne Kadardır?
Çilingir Ne İş Yapar?
Çilingir Ne İş Yapar?

Çilingir Fiyatı Ne Kadardır?

Çilingirler kapalı kapılarınızı ve anahtar yapımınızı gerçekleştiren kişilerdir. Güvenilir kişiler olması eviniz ve sizin için çok önemlidir. Çilingirlik işleri maliyeti çok düşük işlerdir. Kullanılan malzeme en kalitelisi de olsa açılan kapı çok büyük farklar yaratmamaktadır. Çilingir ücretleri çalışma saatlerine göre farklılık gösterir. Gece saatlerinde ekstra ücret alan çilingirler kapı açımından, anahtar yapımına birçok farklı işlerde yaparak en iyi şekilde görevlerini yapmaktadır. İşinin ehli çilingirlerimiz günün her saati hizmetinizde olup güvenebileceğiniz bir hizmet vermektedir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

50 TL

30 - 60
Benzer İş Yaptır

Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Kilit değiştirme
Talep Detayları : Yeni taşınacağım evin kapı kilidini değiştirmek istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

100 TL

60 - 130
Benzer İş Yaptır

Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Kilit değiştirme
Talep Detayları : Zil değişecek.Kapının üzerindeki çiziklere rötuşlar yapılacak.Kapının üzerindeki 2 kilit de değişecek.Kilidin etrafındaki kromaj kaplı kısım değişecek.Ofis Oda kapılarının kolları değişecek, 1 tanesinin kilidi değişecek.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

70 TL

40 - 90
Benzer İş Yaptır

Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Kilit değiştirme
Talep Detayları : İki adet pvc balkon kapılarının kilit sistemleri yenilecektir.Keşif için uygundur.En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyorum.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Burak B.|Kasım 2014


İstanbul Şişli deki evimin kilidini değiştirip bir kilidi de çoğaltmak istiyordum. Evimin civarında birçok çilingir firması mevcut ancak çilingir firmasından ziyade güvenilir ve uygun olmasınıda istiyordum. İnternette çilingir fiyatlarıyla ilgili araştırma yaparken ehil.com ile karşılaştım. 1 Canlar Dekorasyon firmasının yönlendirimini sağladılar. Hizmetteki kalite ve hızdan dolayı ehil.com'a teşekkür ediyorum.
İncir A.|Kasım 2014


İstanbul/Kadıköy deki evimde zil değişecek.Kapının üzerindeki çiziklere rötuşlar yapılacak.Kapının üzerindeki 2 kilit de değişecek.Kilidin etrafındaki kromaj kaplı kısım değişecek.Ofis Oda kapılarının kolları değişecek, 1 tanesinin kilidi değişecek.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. Ehil.com vasıtasıyla Hilal Anahtar ile görüşmeler sağladık. Fiyatta da kolaylık sağlayacaklarını söylediler.
Derya Y.|Kasım 2014


İstanbul/Şişli den yeni taşınacağım evin kapı kilidini değiştirmek istiyordum. Evimin çevresinde pek çilingir bulunmadığından mütevellit bende bu basit konuda bile ehil.com'a başvurmaya karar verdim. 24 saat içinde bana 1 Canlar Dekorasyon adındaki kapı kilitleriyle uğraşan firmayı tahsis ettiler. Teşekkür ediyorum
Kenan A.|Kasım 2014


İzmir Bayraklı daki evimde İki adet pvc balkon kapılarının kilit sistemleri yenilecektir. En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyordum. İşimin aciliyetinden dolayı ehil.com'dan destek almaya karar verdim ve bana Master Kilit firmasını yönlendirdiler. Teşekkürler

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.