Google+
 

En uygun Uzun Dönemli Araç Kiralama fiyatları
Ücretsiz 5 Uzun Dönemli Araç Kiralama firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

firmamız için 12 aylık ve yıllık 20.000 km Citroen c4, Ford Focus, Audi A3, Mercedes A modellerden her...

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
Uzun Dönemli Araç Kiralama
İstanbul, Ümraniye

1.700 TL

1.150 - 2.090
Benzer İş Yaptır

Şirketinizin ticari ünvanını yazınız -
Kiralamak istediğiniz araç sınıflarını seçiniz Ekonomi, Konfor
İhtiyacınız olan toplam araç adedini seçiniz 1 Araç
Ehliyetin alındığı yılı yazınız 2000
Kiralama süresini seçiniz 12 Ay
Talep Detayları : firmamız için 12 aylık ve yıllık 20.000 km Citroen c4, Ford Focus, Audi A3, Mercedes A modellerden herhangi bir araç kiralamak istiyoruz.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.

Benzer Talepler


Şirketinizin ticari ünvanını yazınız Edm Bilişim
Kiralamak istediğiniz araç sınıflarını seçiniz Konfor, Ekonomi
Ehliyetin alındığı yılı yazınız 1988
İhtiyacınız olan toplam araç adedini seçiniz 1 Araç
Kiralama süresini seçiniz 24 Ay
Talep Detayları : Dizel otomatik Yeni veya kullanilmis arac olabilir Yillik 50000 km olabilir
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Furkan Taahhut Llimitet Ş.|Kasım 2014


İstanbul Ümraniye de inşaat sektöründe müdürlerimizi toplantıya götürmemiz için 6 tane araç kiralamak istiyorduk. 12 aylık kiralamak istiyorduk. Kiralama süresi uzun ve fiyatta uygunluk bekliyorduk. DRD Derindere Filo Kiralama / Derindere Turizm Otomotiv A.Ş firması bize aradığımız uygunluğu sundu. Bunların hepsi ehil.com sayesinde oldu. Firmayı kısa sürede bana göndererek kolaylık sağladılar.
Ertan D.|Kasım 2014


İstanbul/Ataşehir de 12 ay kiralama süreli ekonomik 2 araç kiralamak istiyordum. Bir kaç gün içerisinde teslim almak istiyordum. Aracı 12 ay kadar uzun süreli alacağımdan dolayı işin içine güven duygusu fazlasıyla giriyordu. Firma ile birbirimize güven sağlamamız gerekti ve uygun fiyatlarda araç kiralama firması olması gerekiyordu. Ehil.com'un aracılık yaptığı Abk Halk Otobüs Nakl.İnş. Ve Dış.Tic.Ltd.Şti ile görüşmeler sağladık. Kendileri köklü bir firma olduklarını söylediler. Hizmetlerden memnun kaldık
Özgür K.|Kasım 2014


İstanbul/Ümraniye deki firmamız için 12 aylık ve yıllık 20.000 km Citroen c4, Ford Focus, Audi A3, Mercedes A modellerden herhangi bir araç kiralamak istiyoruz.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum. Maliyetli bir iş olacağını düşünüyordum ancak ehil.com'un gönderdiği DRD Derindere Filo Kiralama / Derindere Turizm Otomotiv A.Ş ucuzluğun merkezi olduğunu gösterdi. Filo kiralama konusunda üstün hizmete sahip bu firmaya hayranım. Ehil.com'un hızını da görmemezlikten gelemeyiz, çok şaşırttılar.
Yunus Emre B.|Kasım 2014


Merhaba, 2 adet Renault clıo dizel 1,5 DCI 3 yıllık 1 adet ford connect dızel 1,8 tdcı 75 ps(hususi) 3 yıllık 16+1 kişilik araç Mercedes,wolsvagen,fıat veya cıtroen olabilir .. 3 yıllık Araçlarımız 0 olacak.. 3 yıllık kiralanacak.. Şartlarımı sıraladım ve hizmet verecek firmayı aramaya başladım. Kendi başıma hızlı şekilde bulamayacağımı anladım ve ehil.com'un sitesinde talep formu oluşturdum. Talep formuma kulak veren ehil.com'dan görevlendirilmiş olan DRD Derindere Filo Kiralama / Derindere Turizm Otomotiv A.Ş firması yardımıma koşmaya karar verdi. İrtibata geçtik telefon yoluyla.
Mehmet Ö.|Kasım 2014


İSTANBUL/BEŞİKTAŞ'DAKİ ŞİRKETİM ICIN 3 ADET BELIRTTIGIM SINIFLARDA DİESEL ARACLAR OLACAKTIR.2 YILLIK ARAÇ KİRALATACAĞIM. GÜVENİLİR BİR KİRALAMA FİLOSU ARIYORDUM. KARŞIMA İNTERNET VASITASIYLA EHİL.COM ÇIKTI. BİRAZ ARAŞTIRDIKTAN SONRA FİRMANIN GENEL AMACINI ANLAMAYA BAŞLADIM. BANA DRD Derindere Filo Kiralama / Derindere Turizm Otomotiv A.Ş FİRMASINI KISA SÜRE İÇİNDE YÖNLENDİRİMİNİ SAĞLADILAR. EHİL.COM'UN HİZMETİNDEN GAYET MEMNUN KALDIM
Husni E.|Kasım 2014


İstanbul/Pendik'te Hyundai accent otomatik dizel araç istiyorduk.15 Kasıma kadar aracı teslim almak istiyorduk. Yaklaşık 12 ay kadar kiralama işlemi sürecektir. Ekonomi sınıfı bir araç olacaktır. Bostancı Taşıt Kiralama Ltd. Şti. imdadıma koştu ve bana yardımcı olmaya çalıştılar.Teşekkürler.
Şükrü Y.|Ekim 2014


Kayseri/Melikgazi'de firmamız mimar ve mühendislik alanında hizmet veriyordu.Firmamız için en az 1 yıllık ve 1 adet ekonomi sınıfından araç kiralamak istiyorduk.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. Uzun süreli araç kiralama filolarından DRD Derindere Filo Kiralama / Derindere Turizm Otomotiv A.Ş benımle irtibata geçti. Ehil.com'un işimin halledilmesinde büyük payı vardır. Teşekkürlerimi iletirim.
Celal Ç.|Aralık 2012


Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.