Google+
 

En uygun Şehirlerarası Nakliyat fiyatları
Ücretsiz 5 Şehirlerarası Nakliyat firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Talep detayı belirtilmemiş.

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
Şehirlerarası Nakliyat
İstanbul, Kartal

1.850 TL

1.350 - 2.400
Benzer İş Yaptır

Taşınacak eşyanın gideceği ili ve ilçeyi yazınız ankara
Paketleme hizmeti almak istiyor musunuz? Hayır, Kendim paketleyeceğim
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Fuar, Dizi, Stant Nakliyat
Talep Detayları : Talep detayı belirtilmemiş.

Benzer Talepler


Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Diğer
Taşınacak eşyanın gideceği ili ve ilçeyi yazınız ısparta senirkent
Paketleme hizmeti almak istiyor musunuz? Hayır, Kendim paketleyeceğim
Talep Detayları : 3-4 gün içinde taşınacam çiğ köfte tezgahı 180*60,çiğ köfte dolabı,masa 4 adet sandalye 8 adet mısır tezgahı 3 kapaklı dolap mikro dalga fırın lavabo dolabı ve içecek dolabı kartal oto sanayiden alınacak ısparta ya getirilecek giriş kattan giriş kata yükleme boşaltma çok rahat..

Taşınacak eşyanın gideceği ili ve ilçeyi yazınız sakarya akyazı
Paketleme hizmeti almak istiyor musunuz? Hayır, Kendim paketleyeceğim
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evden Eve Nakliyat
Talep Detayları : şu anda 6 kattayım. asansör vardır. gideceğim yer sakarya akyazı gideceğim giriş kata gideceğim. normal ev eşyaları vardır. taşınılıp bırakılacaktır. montaj olmayacaktır. önümüzdeki hafa herhangi bir gün olabilir.

Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evden Eve Nakliyat
Paketleme hizmeti almak istiyor musunuz? Evet, İstiyorum
Taşınacak eşyanın gideceği ili ve ilçeyi yazınız kocaeli/körfez
Talep Detayları : kartaldan kocaelı körfz 6 .kat'a taşınacağım esyanın ınecegı yerde asansor kullanılıyor. paketleme hizmeti de istiyorum. asansörlü ve asansörsüz fiyat istiyorum. perşembe günü taşınacağım..6. kattan 6. kata taşınacağım.

Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evden Eve Nakliyat
Taşınacak eşyanın gideceği ili ve ilçeyi yazınız Muğla bodrum yalıkavak
Paketleme hizmeti almak istiyor musunuz? Bilmiyorum
Talep Detayları : 2 çocuk odası 1 oturma grubu çamaşır makinesi televizyon ve kırılacak eşyalar taşınacak. Haziranın ortasında taşınacağım. 4 kat oturuyom . asansör var. muğlaya 2 katlı dubleks bir eve gidecek.

Taşınacak eşyanın gideceği ili ve ilçeyi yazınız Balıkesir/Merkez
Paketleme hizmeti almak istiyor musunuz? Evet, İstiyorum
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evden Eve Nakliyat
Talep Detayları : 03.08.2014 ile 08.08.2014 tarihleri arasında İstanbul/Kartal'dan Balıkesir/Merkez'e 2+1 oda taşınacak. 1.kattan 4.kata taşınacağım asansör mevcuttur. Paketleme hizmeti almak istiyorum. Sigortalı olsun. Firmalarla anlaştığım takdirde hemen hizmet almak istiyorum.

Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evden Eve Nakliyat
Paketleme hizmeti almak istiyor musunuz? Hayır, Kendim paketleyeceğim
Taşınacak eşyanın gideceği ili ve ilçeyi yazınız Sakarya
Talep Detayları : 30.06.2014 tarihinde İstanbul Kartal'dan Sakarya'ya taşınacağım. 4. kattan 3. kata taşınacağım. Şuanki evde asansör var, taşınacağım evde asansör yok. 3 oda 1 salon taşınacak. Koltuk odası takımları, yatak odası takımı, çocuk odası takımı ve beyaz eşyalar taşınacak. Büyük eşyaların paketlenmesini istiyorum. Bugün firmalardan dönüş bekliyorum. Görüştüğüm firma 1.200 TL fiyat teklifi verdi.

Paketleme hizmeti almak istiyor musunuz? Hayır, Kendim paketleyeceğim
Taşınacak eşyanın gideceği ili ve ilçeyi yazınız Camasir makinasi, Kirklareli Merkez Kavakli koyune gidecek
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evden Eve Nakliyat
Talep Detayları : Camasir makinasi 4.katta, evden alinip Kirklareli’ne 2.kata goturulecek.

Paketleme hizmeti almak istiyor musunuz? Bilmiyorum
Taşınacak eşyanın gideceği ili ve ilçeyi yazınız trabzon
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evden Eve Nakliyat
Talep Detayları : ev taşıma

Paketleme hizmeti almak istiyor musunuz? Hayır, Kendim paketleyeceğim
Taşınacak eşyanın gideceği ili ve ilçeyi yazınız Manisa alaşehir
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evden Eve Nakliyat
Talep Detayları : Sehirler arasi ev eşyası taşıma

Paketleme hizmeti almak istiyor musunuz? Hayır, Kendim paketleyeceğim
Taşınacak eşyanın gideceği ili ve ilçeyi yazınız Eskişehir Odunpazarı
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Diğer
Talep Detayları : 85x85x172 h ölçülerinde 2 palet Malzeme cinsi körüklü sifon. Bunları : Kavaklı mah tantavi cad no 5 selimpaşa Silivri İstanbul Adresinden alıp Smartbanyoya götürürseniz (organize sanayi bölg. 25. cadde no:3 Eskişehir Navlun ne tutar ?
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Hasan Murat A.|Şubat 2017


Ankara çankaya'dan Aydın kuş adasına taşınacaktım. Evim 5. Kat ve yine 5. Kata taşındım. Ankara'daki evimde asansör yoktu ve evim 3+1di. yatak odası , salon takımı , çocuk odası , 1 oda ıvır zıvır vardı . montaj işim de vardı. Büyük eşyalarımın kolilenmesi gerekiyordu. Şehirlerarası nakliyat fiyatlarına bakarken ehil.com da talep oluşturdum. Bu talebime şehirlerarası nakliyat firmalarından yoğun telifler geldi. En uygun şehirlerarası fiyatını veren şehirlerarası nakliyat firması ile anlaştım.
Eftal Ö.|Ocak 2017


İstanbul Esenyurt tan Kırklareli Merkeze taşınacağım için şehirlerarası nakliyat firmasına ihtiyacım vardı. Tavsiye ile girdiğim ehil.com da şehirlerarası nakliyat fiyatlarının uygun olduğunu görünce hemen talep oluşturdum. Oturduğum ev 1. katta asansör vardı taşınacağım yer ise 2. kat orda da asansör vardı. 3+1 eşyam vardı. Taşınacak olan malzemeler oturma grubu, yatak odası, çocuk odası 2 adet tek kişilik baza ve dolap salonda 1 adet üçlü 1 adet ikili 2 adet tekli koltuk vitrin tv ünitesi beyaz eşyalar çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabıydı. Ayrıca eşyalar için paketleme hizmeti almak istemiyordum. Sadece büyük eşyaların demontaj ve montajının yapılmasını istiyordum. Anlaştığım şehirlerarası nakliyat firması anlaştığımız tarihte gelerek eşyalarımı evimden aldı. Yeni evime dikkatlice taşıdılar. Demontaj ve montaj işlemi yapılan ürünler dahil hiçbir eşyamda en ufak bir tahribat bile meydana gelmediği için teşekkür ederim.
Kurtuluş K.|Aralık 2016


20.11.2016 ile 30.11.2016 tarihleri arasında İstanbul/Çekmeköy den Ankara/Temelli'ye taşınacaktım. Giriş kattan giriş kata taşınacağım için asansör pek de önemli değildi. 3+1 oda eşya taşınacaktı. Bir kısım eşyalarımı da başka yere gönderme ihtimalim vardı. Paketleme hizmeti almak istiyordum. Demontaj ve montaj yapılması gereken eşyalar vardı. İstanbulda ikamet ettiğim yere ve Ankarada taşınacağım yerde kamyon yanaşır kolaylıkta idi. İstanbul-Ankara şehirler arası nakliyat fiyatlarını ararken ehil.com ile karşılaşıp talep oluşturdum. Beni arayan şehirler arası nakliyat firmalarından en uygun fiyatı söyleyenle anlaştım. Söylediğim tarihte gelip eşyalarımın demontajını yapıp paketleyip ankaraya taşıyıp evimde montajları yapıp hizmeti tamamladılar. Teşekkür ederim.
Köksal Ö.|Ekim 2016


izmir aliağadan ankara keçiörene taşınacağım için izmirde şehirler arası nakliyat firmalarını ve şehirler arası nakliyat fiyatlarını araştırıyordum. meslektaşım bana ehil.com ile şehirler arası nakliyat için talep oluşturursam en uygun şehirler arası nakliyat fiyatlarına ulaşacağımı söyledi. girip talep oluşturdum. talebime tüm eşyalarımın paketlenmesi gerektiğini 7. kattan ankarada 3. kata taşınacağımı da yazdım. bir gün sonra izmirdeki şehirler arası nakliyat firmaları arayıp fiyat tekliflerini sundular. şehirler arası nakliyat fiyatı uygun olan bir firma ile anlaştık. gelip tüm eşyalarımı özenle paketleyip taşıdılar. ankarada evime dikkatli bir şekilde çıkardılar. paketleri açtığımda eşyalarımda bir çizik bile yoktu. izmir şehirler arası nakliyat firmalarının böyle dikkatli ve taşımacılık fiyatının böyle uygun olacağını düşünmüyordum.
Mustafa D.|Nisan 2016


Evim 1+1 şeklindeydi.1.kattan 2.kata taşınacağım.Eşyalar;Buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi, oturma grubu ,yatak odası takımı, koliler hurçlar,5 adet komidin. Araç her iki binaya da yanaşırdı.nakliyat işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Ümit Nakliyat,Koçaklar Nakliyat ,Öz Emin Nakliyat,Yağcıoğlu Nakliyat,Uzman Kardeşler Nakliyat,ehillerini yönlendirdi.
Fetih K.|Nisan 2016


3 m3 lük modüler stant ve demir karkas taşıması yapılacaktı.Eşyalar sancaktepeden alınarak sapancaya teslim edilecekti.Araç her iki tarafa da yanaşabilirdi.nakliyat işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili.
Mustafa A.|Nisan 2016


1 adet 2.40m uzunluğunda 1m genişliğinde 20cm yüksekliğinde ,doğrama radarlı camlı kapı taşınacak.Ortalama 50 kg civarında.Bugün acil olarak hizmet almak istiyordum.nakliyat işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Şişek Nakliyat,Salkaya Nakliyat-Elif Salkaya,ehillerini yönlendirdi.
Ali G.|Nisan 2016


Taşınacak olan eşyalarım çamaşır makinası , 3 adet battaniye ,3 adet halı ,paketli eşyalarım vardı.Giriş kattan 4.kata taşınacak.Asansör yoktu.Araç binalara yanaşabilirdi.nakliyat işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili.PRENSİP NAKLİYAT,ehillerini yönlendirdi.
Şeyda T.|Nisan 2016


Eşyalar Sancaktepe'den Girişden alınacak,Antalya Muratpaşa da 1.kata teslim edilecekti.Taşınacak eşyalar ;2 kişilik tek parça baza + yatak,katlanır masa ve 4 katlanır sandalye,4 hurç,15 adet 40x60x30 koli (kabaca).Demontaj montaj ve paketleme yapılmayacaktı.Araç her iki adres de kapıya yanaşabilir durumdaydı.nakliyat işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Akyol Nakliyat,ehilini yönlendirdi.
Mert T.|Nisan 2016


Ahşap ve çelikten oluşan 8 parça halindeki standımın nakliyesi yapılacak.03.12.2013 de acil hizmet almak istiyordum.nakliyat işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Lider Nakliyat,ehilini yönlendirdi,

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.