Google+
 

En uygun Şehirlerarası Nakliyat fiyatları
Ücretsiz 5 Şehirlerarası Nakliyat firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Bir medikal firmasıyız Sakarya Devlet Hastanesine 60 Koli Malzeme götürülecek. Koli Ölçüleri: Yük:...

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
Şehirlerarası Nakliyat
İstanbul, Ümraniye

1.200 TL

880 - 1.590
Benzer İş Yaptır

Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Diğer
Taşınacak eşyanın gideceği ili ve ilçeyi yazınız Sakarya
Paketleme hizmeti almak istiyor musunuz? Hayır, Kendim paketleyeceğim
Talep Detayları : Bir medikal firmasıyız Sakarya Devlet Hastanesine 60 Koli Malzeme götürülecek. Koli Ölçüleri: Yük:0,34 Uzn:0,67 Geniş:0,67 Ağırlık: Brüt 13 Kg./Adet

Benzer Talepler


Paketleme hizmeti almak istiyor musunuz? Evet, İstiyorum
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evden Eve Nakliyat
Taşınacak eşyanın gideceği ili ve ilçeyi yazınız İzmir - Ödemiş
Talep Detayları : Eşyalar İzmir - Ödemiş'e zemin üstüne taşınacak ve kurulumu yapılmayacak.

Paketleme hizmeti almak istiyor musunuz? Bilmiyorum
Taşınacak eşyanın gideceği ili ve ilçeyi yazınız Tekirdağ çorlu
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Büro, Ofis Nakliyat
Talep Detayları : 1 adet 4 lü workstation 1 adet toplantı masası 1 adet şef takımı 1 adet müdür takımı ve bir koltuk grubu tamamen demonte edilebilir ofis eşyaları taşınacak bu takımın içinde koltukları var 16 adet çalışma sandalyesi var

Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evden Eve Nakliyat
Taşınacak eşyanın gideceği ili ve ilçeyi yazınız ankara
Paketleme hizmeti almak istiyor musunuz? Hayır, Kendim paketleyeceğim
Talep Detayları : bir tane 3lü koltuk yataklı kanepeyi istanbul ümraniyeden ankara balgat a yollamak istiyorum bayramdan sonra.5 veya 6 ekimde.

Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evden Eve Nakliyat
Taşınacak eşyanın gideceği ili ve ilçeyi yazınız antalya manavgat
Paketleme hizmeti almak istiyor musunuz? Evet, İstiyorum
Talep Detayları : 2+1 die evim bütün ev eşyalarım gidecek. evimi ümraniye esenşehir den antalyanın manavgat ilçesine taşımak istiyorum

Paketleme hizmeti almak istiyor musunuz? Evet, İstiyorum
Taşınacak eşyanın gideceği ili ve ilçeyi yazınız muğla milas ören
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evden Eve Nakliyat
Talep Detayları : 2 oda 1 salon 3.kat ev asansörlü gideeği yer 2 katlı müstakil yazlık site içinde binaya taşınacak.salon takımını meydana getiren eşyalar taşınması kolay eşyalardır.verilecek tekliflerin bilhassa telefonuma yapılması hususunu rica ederim.taşınılacak tarihte bir iki günlük oynamalar olabilir önceden tespiti ve sabitlenmesi halindedir mayıs sonunda gıdıcek

Paketleme hizmeti almak istiyor musunuz? Evet, İstiyorum
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evden Eve Nakliyat
Taşınacak eşyanın gideceği ili ve ilçeyi yazınız hatay merkez
Talep Detayları : 2+1 ev esyalarini hataya goturecem esyalarım kırılmasın dokülmesin güvenli şekilde nakil olsun. Paketleme hizmeti almak istiyorum firma tarafından

Taşınacak eşyanın gideceği ili ve ilçeyi yazınız mersin merkez
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evden Eve Nakliyat
Paketleme hizmeti almak istiyor musunuz? Hayır, Kendim paketleyeceğim
Talep Detayları : ümraniyeden mersin merkez taşınılcak.2.kattan asansör var 1.kata asansör yok.1+1 esya var.beyaz esya koliler,yatak odası,cocuk odası,halılar vs. cok fazla esya yok.çoğunu dağıttım zaten paketleme yapılmıycak.ayın 19.25 arası taşınma gercekleşicek.1400 tl bütçe aldım.taşıma işleme ben yapacak sadece nakliye aracı lazım.

Taşınacak eşyanın gideceği ili ve ilçeyi yazınız ankara keçiören
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evden Eve Nakliyat
Paketleme hizmeti almak istiyor musunuz? Evet, İstiyorum
Talep Detayları : ümraniye'den ankara keçiörene taşınılcak.6.kattan 6.kata taşınılcak asansör var.2 oda tasınılcak.çocuk odası +yatak odası + Çam mak, Bul mak, Buzd,vs.paketleme işlmei olucakdır.araç her iki tarafa yanaşabiliryor.paketleme ve montaj işi olucakdır.

Taşınacak eşyanın gideceği ili ve ilçeyi yazınız trabzon
Paketleme hizmeti almak istiyor musunuz? Bilmiyorum
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evden Eve Nakliyat
Talep Detayları : ev taşıma

Paketleme hizmeti almak istiyor musunuz? Hayır, Kendim paketleyeceğim
Taşınacak eşyanın gideceği ili ve ilçeyi yazınız Manisa alaşehir
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evden Eve Nakliyat
Talep Detayları : Sehirler arasi ev eşyası taşıma
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Hasan Murat A.|Şubat 2017


Ankara çankaya'dan Aydın kuş adasına taşınacaktım. Evim 5. Kat ve yine 5. Kata taşındım. Ankara'daki evimde asansör yoktu ve evim 3+1di. yatak odası , salon takımı , çocuk odası , 1 oda ıvır zıvır vardı . montaj işim de vardı. Büyük eşyalarımın kolilenmesi gerekiyordu. Şehirlerarası nakliyat fiyatlarına bakarken ehil.com da talep oluşturdum. Bu talebime şehirlerarası nakliyat firmalarından yoğun telifler geldi. En uygun şehirlerarası fiyatını veren şehirlerarası nakliyat firması ile anlaştım.
Eftal Ö.|Ocak 2017


İstanbul Esenyurt tan Kırklareli Merkeze taşınacağım için şehirlerarası nakliyat firmasına ihtiyacım vardı. Tavsiye ile girdiğim ehil.com da şehirlerarası nakliyat fiyatlarının uygun olduğunu görünce hemen talep oluşturdum. Oturduğum ev 1. katta asansör vardı taşınacağım yer ise 2. kat orda da asansör vardı. 3+1 eşyam vardı. Taşınacak olan malzemeler oturma grubu, yatak odası, çocuk odası 2 adet tek kişilik baza ve dolap salonda 1 adet üçlü 1 adet ikili 2 adet tekli koltuk vitrin tv ünitesi beyaz eşyalar çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabıydı. Ayrıca eşyalar için paketleme hizmeti almak istemiyordum. Sadece büyük eşyaların demontaj ve montajının yapılmasını istiyordum. Anlaştığım şehirlerarası nakliyat firması anlaştığımız tarihte gelerek eşyalarımı evimden aldı. Yeni evime dikkatlice taşıdılar. Demontaj ve montaj işlemi yapılan ürünler dahil hiçbir eşyamda en ufak bir tahribat bile meydana gelmediği için teşekkür ederim.
Kurtuluş K.|Aralık 2016


20.11.2016 ile 30.11.2016 tarihleri arasında İstanbul/Çekmeköy den Ankara/Temelli'ye taşınacaktım. Giriş kattan giriş kata taşınacağım için asansör pek de önemli değildi. 3+1 oda eşya taşınacaktı. Bir kısım eşyalarımı da başka yere gönderme ihtimalim vardı. Paketleme hizmeti almak istiyordum. Demontaj ve montaj yapılması gereken eşyalar vardı. İstanbulda ikamet ettiğim yere ve Ankarada taşınacağım yerde kamyon yanaşır kolaylıkta idi. İstanbul-Ankara şehirler arası nakliyat fiyatlarını ararken ehil.com ile karşılaşıp talep oluşturdum. Beni arayan şehirler arası nakliyat firmalarından en uygun fiyatı söyleyenle anlaştım. Söylediğim tarihte gelip eşyalarımın demontajını yapıp paketleyip ankaraya taşıyıp evimde montajları yapıp hizmeti tamamladılar. Teşekkür ederim.
Köksal Ö.|Ekim 2016


izmir aliağadan ankara keçiörene taşınacağım için izmirde şehirler arası nakliyat firmalarını ve şehirler arası nakliyat fiyatlarını araştırıyordum. meslektaşım bana ehil.com ile şehirler arası nakliyat için talep oluşturursam en uygun şehirler arası nakliyat fiyatlarına ulaşacağımı söyledi. girip talep oluşturdum. talebime tüm eşyalarımın paketlenmesi gerektiğini 7. kattan ankarada 3. kata taşınacağımı da yazdım. bir gün sonra izmirdeki şehirler arası nakliyat firmaları arayıp fiyat tekliflerini sundular. şehirler arası nakliyat fiyatı uygun olan bir firma ile anlaştık. gelip tüm eşyalarımı özenle paketleyip taşıdılar. ankarada evime dikkatli bir şekilde çıkardılar. paketleri açtığımda eşyalarımda bir çizik bile yoktu. izmir şehirler arası nakliyat firmalarının böyle dikkatli ve taşımacılık fiyatının böyle uygun olacağını düşünmüyordum.
Mustafa D.|Nisan 2016


Evim 1+1 şeklindeydi.1.kattan 2.kata taşınacağım.Eşyalar;Buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi, oturma grubu ,yatak odası takımı, koliler hurçlar,5 adet komidin. Araç her iki binaya da yanaşırdı.nakliyat işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Ümit Nakliyat,Koçaklar Nakliyat ,Öz Emin Nakliyat,Yağcıoğlu Nakliyat,Uzman Kardeşler Nakliyat,ehillerini yönlendirdi.
Fetih K.|Nisan 2016


3 m3 lük modüler stant ve demir karkas taşıması yapılacaktı.Eşyalar sancaktepeden alınarak sapancaya teslim edilecekti.Araç her iki tarafa da yanaşabilirdi.nakliyat işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili.
Mustafa A.|Nisan 2016


1 adet 2.40m uzunluğunda 1m genişliğinde 20cm yüksekliğinde ,doğrama radarlı camlı kapı taşınacak.Ortalama 50 kg civarında.Bugün acil olarak hizmet almak istiyordum.nakliyat işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Şişek Nakliyat,Salkaya Nakliyat-Elif Salkaya,ehillerini yönlendirdi.
Ali G.|Nisan 2016


Taşınacak olan eşyalarım çamaşır makinası , 3 adet battaniye ,3 adet halı ,paketli eşyalarım vardı.Giriş kattan 4.kata taşınacak.Asansör yoktu.Araç binalara yanaşabilirdi.nakliyat işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili.PRENSİP NAKLİYAT,ehillerini yönlendirdi.
Şeyda T.|Nisan 2016


Eşyalar Sancaktepe'den Girişden alınacak,Antalya Muratpaşa da 1.kata teslim edilecekti.Taşınacak eşyalar ;2 kişilik tek parça baza + yatak,katlanır masa ve 4 katlanır sandalye,4 hurç,15 adet 40x60x30 koli (kabaca).Demontaj montaj ve paketleme yapılmayacaktı.Araç her iki adres de kapıya yanaşabilir durumdaydı.nakliyat işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Akyol Nakliyat,ehilini yönlendirdi.
Mert T.|Nisan 2016


Ahşap ve çelikten oluşan 8 parça halindeki standımın nakliyesi yapılacak.03.12.2013 de acil hizmet almak istiyordum.nakliyat işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Lider Nakliyat,ehilini yönlendirdi,

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.