Google+
 

En uygun Mobilya Cila Ve Lake İşleri fiyatları
Ücretsiz 5 Mobilya Cila Ve Lake İşleri firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Evimdeki lila rengi ahşap olan gardrop ve komidine beyaz lake yapılacak.En kısa zamanda hizmet almak i...

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
Mobilya Cila Ve Lake İşleri
İstanbul, Büyükçekmece

900 TL

700 - 1.080
Benzer İş Yaptır

İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Dolap, Şifonyer, Komidin
Talep Detayları : Evimdeki lila rengi ahşap olan gardrop ve komidine beyaz lake yapılacak.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.

Benzer Talepler


İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Kapı ve/veya Pencere
Talep Detayları : 7 adet camlı lake kapı ve çelik kapı rengi değiştirmek istiyorum şu an beyaz koyu bir renk yaptırmak istiyorum keşif için müsait ev boş

İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Diğer
Talep Detayları : çıplak ahşap onun cilası olacak.2 katlık bir merdiven

İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Masa, Sandalye, Kahve Sehpası, Vitrin, Dolap
Talep Detayları : Müstakil evimdeki 1adet gümüşlük-1adet tv dolabı-1adet orta sehpa-3lüzigon sehpa-1adet yemek masası-6adet sandalye ceviz renginden doğal rengine çevrilmesini istiyorum.Hemen başlanacak.

İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Diğer
Talep Detayları : 50 metrekarelik bir alana parkelerin strelemesi yapılacak. en kısa sürede yaptırmak istiyorum.

İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Kapı ve/veya Pencere
Talep Detayları : Dublex dairemizin 12 tane kapımızın beyaza boyanacak.

İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Masa, Sandalye, Vitrin
Talep Detayları : Ahsap renk mobilyami beyaz renke cevirmek istiyorum.1tane 3lü,1tane 2li koltuk, 2tane tekli.1masa 6sandalye tek kapakli kucuk vitrin ve kucuk orta sehpam var.lake olucakdır.anlaştıgım takdirde 1 hafta içerisinde hizmet almak istiyorum.

İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Kapı ve/veya Pencere, Masa, Sandalye
Talep Detayları : 120*75 masa üst tablası ve 7 adet cilası zımparalanmış ahşap kapının beyaz lake olmasını isterim. Karşılaşacağım rakam nedir.

İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Masa, Sandalye
Talep Detayları : Bahçe mabilyası olan tik masanın zımparalanıp cilalanması

İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Dolap, Vitrin, Diğer, Masa, Sandalye
Talep Detayları : Masa, 6 sandalye, tv ünitesi, gümüşlük, konsol kaplamadir. Ben rengine boy atmak istiyorum. Teklifte anlasirsak hemen boyatacagim

İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Diğer
Talep Detayları : 50 mt. 8 cm genişliğinde ham süpürgelik, kapıların rengine uygun lake boyanacak
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Sinem K.|Eylül 2016


İstanbul Kadıköy deki mevcutta oturduğum dairemdeki birkaç eşyam için mobilya cila lake işleri ile ilgili hizmet almak istiyordum. 4 adet Sandalye ayakları ve çelik kapı iç kısım aynı renk boyama işlemi olacaktı. bu nedenle ehil.com a bir talep oluşturup ihtiyacımı kısa sürede çözdüm. teşekkürler ehil.com
Derya B.|Temmuz 2015


Evimdeki lila rengi ahşap olan gardrop ve komidine beyaz lake yapılacaktı. İnternette lake fiyatlarına bakarken ehil.com sitesiyle karşılaştım ve bir talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Ladica Dekor ve Torun Nakliyat ile görüşme sağladım. Sistemin kullanımı çok rahat.
Sedat B.|Nisan 2015


Evimdeki siyah olan oturma grubumu ve yatak odasını beyaz renge boyatmak istiyordum.bunun için yeterli zamanım yoktu.Bir akşam bilgisayar dayken mobilya cila ve lake fiyatlarını araştırıyordum.Birden ehil.com u gördüm ve biraz inceledikten sonra talep oluşturdum.Kendileri bana gün içerisinde Avcı Mobilya firmasını yönlendirdi.bu kaliteli ve hızlı hizmetten çok memnun kaldım.Teşekkürler iyi çalışmalar :)
Kemal G.|Nisan 2015


mobilya boyası fiyatları araştırırken ehil.com sayfasına denk geldim ve dolabım ve televizyon sehpası için talepte bulundum ehil.com bana okur ahşap - nevzat okur firmasını yönlendirdi. ehil.com'a ilgisi için teşekkür ederim
Timur D.|Kasım 2014


İstanbul Kartal'daki evimde 7 adet camlı ahşap kapının beyaz renge boyanmasını istiyordum. En kısa sürede hizmet almak istiyordum. Yaptırmak istediklerimin gayet açık ve net olduğunu düşünüyordum. Firma arayışında zorlanacağımı pek sanmıyordum ancak hiçte düşündüğüm gibi olmadı. Ehil.com sayesinde 24 saat içerisinde Efe Tasarım Mobilya Dekorasyon firmasıyla tanışma fırsatı yakaladım. Firma ile görüşmelerimizi uzun tuttuk ve her konuyu görüştük.
Turkan K.|Kasım 2014


Toplamda 20 kapaklı mutfak dolabımı ve 8 adet ahşap kapımı lake ile cilalatmak istiyordum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. Mobilya Cila ve Lake İşleri fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesine denk geldim. Talep oluşturdum.Daha sonra ehil.com Efe Tasarım Mobilya Dekorasyon firmasını önerdi. Bu firmayla irtibama geçmemi sağladığı için ehil.coma çok teşekkür ederim.
Ayhan G.|Kasım 2014


10 adet sandalye, 1 üçlü 4 adet tekli koltuk,8 kişilik 1 masa,1 vitrin ve 2 adet sehpa lake ve varak olacaktır.En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyordum. En uygun fiyata Mobilya Cila ve Lake İşleri fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesine rastladım. Talep formu oluşturdum. Akabinde ehil.com aracılığıyla İstek Döşeme adlı firma ile bir görüşme gerçekleştirme imkanım oldu. Bu kadar hızlı dönüş yapacaklarını tahmin etmemiştim. Teşekkürler ehil.com
Hülya Ö.|Şubat 2014


Mobilyalarım cila işleri için hizmet talebinde bulundum ve tarafıma Sedef Ahşap'tan Bayram Bey yönlendirildi aldığım hizmetten son derece memnun kaldım işinin gerçekten ehli olan bir kişi verdiği hizmet için kendisine çok teşekkür ederim.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.