Google+
 

En uygun Kartonpiyer fiyatları
Ücretsiz 5 Kartonpiyer firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

2 daireye birden toplam 150 m2 stropiyer yaptıracağım. Ayrıca 4.20 x 5.20 m asma tavan olacak. Keşif i...

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
Kartonpiyer
İstanbul, Pendik

5.000 TL

4.000 - 6.350
Benzer İş Yaptır

Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Tavan Köşebentler, Stropiyer
Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 7 ve üzeri
Talep Detayları : 2 daireye birden toplam 150 m2 stropiyer yaptıracağım. Ayrıca 4.20 x 5.20 m asma tavan olacak. Keşif için uygundur. En kısa sürede hizmet almak istiyorum.

Benzer Talepler


Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Perdelik, Kemer, Tavan Göbek Uygulamaları, Tavan Köşebentler
Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 6
Talep Detayları : sadece tavan köşe bentler perdelikler ve 1 tanede kemer istiyorum hol için 4 oda mutfak ve hol var yaklaşık 125m2 civarı daire.

Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 7 ve üzeri
Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Duvar Uygulamaları
Talep Detayları : 250 metre kare dükkanım var içerisine 7 adet oda yaptırmak istiyorum kapılar hariç l şeklinde olacak LLLLLL iki duvar toplam 6 metre uzunluğında oluyor L şeklinde yerden yükseklik 3,5 metre

Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 6
Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Tavan Göbek Uygulamaları, Stropiyer, Duvar Uygulamaları
Talep Detayları : Kartonpiyer ve alci tavan. Ayrica ytong ile duzenlenecek 3 duvar 5 cm kalinliginda duvarda olan kirisler duvar boyunca ytong orulecek

Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Stropiyer, Tavan Göbek Uygulamaları, Kemer, Tavan Köşebentler
Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 2
Talep Detayları : gizli spot ışıklı kartonpiyer

Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 6
Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Tavan Göbek Uygulamaları, Tavan Köşebentler
Talep Detayları : 120 m2 alan yapılacaktır. 3+1 dir. bütün odalara uygulanacaktır. tavan ve duvar köşelerine olacak. en kısa zamanda başlanabilir.

Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Tavan Köşebentler, Stropiyer, Tavan Göbek Uygulamaları
Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 4
Talep Detayları : 3+1 140 m2 dairemin tüm odalarına stroper tavan kçşebantlar,tavan göbek uygulamaları olacak şekilde kartonpiyer yaptırmak istiyorum.Hemen başlanacak.

Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Perdelik, Tavan Göbek Uygulamaları, Tavan Köşebentler
Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 5
Talep Detayları : düz desen kartonpiyer alçılı olandan olucak yaklaşık 90 m tül lambanın olduğu göbek yer ve köşebentler perdeliklere yapılacak. En yakın zamanda yaptıracağım.

Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 5
Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Tavan Köşebentler, Tavan Göbek Uygulamaları
Talep Detayları : Merhabalar, 2+1 Evim için Salona tavan köşelere 30 cm civarı eni olan ışıklı kartonpiyer, Diğer 2 oda, 1 Mutfak ve hol de bulunan avizeleride kaldırıp ışıklı kartonpiyer yaptırmak istiyorum. Tahmini ücret bilgisini rica ediyorum.

Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Tavan Göbek Uygulamaları, Duvar Uygulamaları
Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 2
Talep Detayları : Odanın birine niş vari bir şey,tavana ise yeni bir uygulama.

Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Tavan Göbek Uygulamaları, Duvar Uygulamaları, Perdelik, Kapı Kenarı
Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 4
Talep Detayları : Evim 135 m2 salon yatak odası artı 2 odaya kartonpiyer yapılma işlemi
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Nurullah D.|Ekim 2017


Yeni açacağım pastaneme duvar kağıdı ve kartonpiyer yaptırmak istiyordum. Ortağımın önerisi ile ehil.com da bir form doldurduk. 3 farklı kartonpiyer firmasından randevu talebi aldık. Ücretsiz keşif için sözleştiğimiz saatlerde gelen kartonpiyer firmaları ile yapılması gereken kartonpiyer ve duvar kağıdı uygulamaları hakkında fikir alışverişi yaptık. Karar verdiğimiz duvar kağıdı ve kartonpiyer için fiyat teklifi hazırladılar. En uygun kartonpiyer fiyatını sunan firma ile anlaşma yaptık. Dükkanımızın tüm duvar kağıtlarını yenileyip kartonpiyer uygulamasını 1 haftada tamamlayan kartonpiyer firmasına teşekkür ederim.
Selma K.|Mayıs 2017


Evimin bir kısmındaki tavanlara kartonpiyer uygulaması yaptırmak için bu işle ilgilenebilecek kartonpiyer firmalarını araştırıyordum ve karşıma ehil.com çıktı. Ücretsiz olarak müşterilere firma yönlendirmesi sağladıklarını öğrenince hemen bir talep formu gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler ve firma yönlendirmesi yapacaklarını söylediler. 3 adet kartonpiyer firması yönlendirdiler. Benimle iletişim kuran kartonpiyer firmaları ile tüm detayları konuştuk. En uygun kartonpiyer fiyatını teklif eden firma ile anlaştık. İki günde tüm evimizde kartonpiyer uygulamasını tamamladılar. Bu kadar hızlı ve işinin ehli firmalar ile çalıştığım için çok memnun oldum.
Serdar A.|Nisan 2017


Aşağıdaki açıklamayı yazarak ehil.com da oluşturduğum talebime anında kartonpiyer firmaları yanıt verdi. Kartonpiyer fiyatları çok uygun olan firmalar aynı zamanda çok ilgililer. Evimde çalıştıkları süre içerisinde yerlere toz bile dökülmedi desem yeridir. Merhabalar toplamda 40m2 lik bir bölme vardır uygulanacak işlemler aşağıdadır. 1 40m2 tavan kartonpiyer uygulaması 2 6 metre uzunluğunda bir duvarın kırılması toplamda (18m2), 3 12 m2 lik alçıpen duvar yapılması 4 40 m2 lik alanın köşe kısmının 4 metre boy 3.5 metre en olarak(tavan yüksekliği 280cm ) iç kısmı Jaluzili cam panelle ayrılması ve cam kapı takılması gerkiyor. detaylar görüşmek için keşif için uygunum.
Osman U.|Mart 2017


Merhabalar. İzmir Bornova daki kendime ait olan 3+1 büyüklükteki dairemin bir bölümünde kartonpiyer yaptırmak istiyordum. Evim yaklaşık olarak 85 m2 dir. Evime kartonpiyer+badana yapılmasını istiyordum. Bir kaç odam da farklı renklerde boyama işlemi yapılması istiyordum. Ayrıca bazı odalarım da ufak çaplı tamirat da yapılması gerekiyordu. Kartonpiyer fiyatlarına bakıyordum. Kartonpiyer firmalarını gezmek çok zamanımı alacaktı. İnternet de ehil.com da talep açtım. Açtığım talebime kartonpiyer firmaları tarafından yapılan kartonpiyer fiyat değerlendirmerinde bütçeme uygun olan kartonpiyer firması ile anlaştım.
Uluhan A.|Şubat 2017


Merhabalar. Çalışmakta olduğum iş yerimdeki odamın tavanına ve duvarlarına kartonpiyer yaptırmak istiyordum. Çalışma odama güzel bir ambiyans vermek istiyordum. Ayrıca duvarların boyanmasını da istiyordum. Çalışma odamı uygun bir fiyata yaptırmak istiyordum. Arkadaşımdan aldığım tavsiye üzerine ehil.com da kartonpiyer firmaları kategorisinde bir talep oluşturdum. Talebime 4 adet kartonpiyer firmasından fiyat teklifleri geldi. Kartonpiyer firmaları çalışma odama gelip keşiflerde bulundular. Keşif yapan kartonpiyer firmalarından en uygun kartonpiyer fiyatını veren kartonpiyer firmasına çalışma odamı yenilettim.
Arzu Y.|Şubat 2017


Oturduğum evimin salonu 11m2lik bir alanına stropiyer, korniş kapatmak için kartonpiyer yaptırmak istiyordum. Salonumu komple kartonpiyer yaptırmak istiyordum. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine ehil.com da bir talep oluşturdum. Kartonpiyer firmalarından fiyat teklifleri aldım. En uygun kartonpiyer fiyatını veren firma ile anlaştım. Ertesi sabah evime gelip akşama kadar çalıştılar ve istediğim her yere kartonpiyer yaptılar.
Arda H.|Şubat 2017


Evimin salonu ve 2 odası duvardan duvara camdı. Bayağı bir soğuk oluyor ve kötü bir görüntü veriyordu. Yaklaşık olarak 10-12 metre gibi geliyor. Kornişlerin görünmemesi ve şık bir görüntü oluşturması için alçıpan ya da stropiyer gibi bir çözüm arıyordum. Kartonpiyer firmalarına bakarken ehil.com a rastladım. Bir talep oluşturdum. Kartonpiyer firmalarından dört tanesi beni aradı. Gelip keşif yaptılar. En uygun kartonpiyer fiyatını veren firma ile anlaştım. Evim şuan gayet şık.
Tuncer D.|Ocak 2017


4 odaya kartonpiyer uygulaması yapılmasını istiyordum. ehil.com imdadıma yetişerek kartonpiyer firmalarından 5 tanesini bana yönlendirdi. En uygun kartonpiyer fiyatını söyleyen firma ile anlaştık. Yapılan kartonpiyer uygulamaları şöyle; ölçüler : -1mx2.5m holde asmatavan altı kenar düz model 12cm lik -6mx4.5m salon normal tavan kenarı düz model 12 cm lik ve 2 adet 60 lik göbek - 3mx2.7m çocuk odası asmatavan altı kenar düz model 12 cm lik - 6m x 1.7 mutfak asma tavan altı kenar düz model 12 cm lik Bu kadar hızlı ve uygun fiyatlı kartonpiyer hizmeti aldığım için mutluyum. Teşekkür ederim.
Sönmez B.|Aralık 2016


Tavsiye üzerine ehil.com a girip kartonpiyer hizmeti almak için talep oluşturdum. Talebimde açıklama kısmına aşağıdaki paragrafı yazdım. Bir gün sonra kartonpiyer firmalarından 3 tanesi beni aradı ve keşif için geldiler. Kartonpiyer fiyat tekliflerini verdiler. Kartonpiyer fiyatları uygun olunca sermey kartonpiyer firması ile anlaşıp kartonpiyer hizmeti aldım. Açıklamama eklediğim not: (Kocaeli deki Çayırova daki kendime ait mülkiyetimde kartonpiyer ve boyama hizmeti almak istiyorum.Üst kattan gelen sızıntı sonrası banyo ve giriş holunde hasarlar oluştu. Duvar kenar kartonpiyerler değiştirilip tavanda oluşan hasarlara alçıpan ile müdahale edilerek boyama işleminin yapılmasını istiyorum.Keşif için uygunluğumu arayan firmalara bildireceğim.Fiyatta anlaştığım takdirde acil bir hizmet almak istiyorum.)
Aykut D.|Ekim 2016


1- Balkona 11 m2 alçı çektirmek istiyordum. 2- Salon duvarları kağıtla kaplanmıştı sökümünde oluşacak bozulmaları alçı ile düzelttirmek istiyordum ve ayrı salonumda duvarda takılı olan tv etrafına niş yaptırmak istiyordum. 3- evim dubleks olup alt ve üst kat merdiven çıkışı dahil olmak üzere duvar kağıtları ile kaplı sökümünde oluşacak yaralanmaları alçı ile kapattırmak istiyordum. 4- Mutfaktaki duvar kağıtlarını söküp, 17 m2 duvarın tamamına alçı çektirmek istiyordum. 5- Kapalı terasa geçişte kullandığım 2,5 mt genişlik 1,90 cm yüksekliğindeki sürgülü kapının etrafına yuvarlak sütun ayakları üzerinde oluşacak kemer istiyordum. Bunları yaptırabilmek için ehil.com a girerek bir talep oluşturdum. kartonpiyer firmalarından fiyat teklifleri geldi. kartonpiyer fiyatı en uygun olan firma ile anlaşıp işimi yaptırdım

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.