Google+
 

En uygun İnşaat Sonrası Temizliği fiyatları
Ücretsiz 5 İnşaat Sonrası Temizliği firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

70 m2 bir ev. Ev içerisinde çeşitli tadilatlar yapıldı. Bu hafta içerisinde hizmeti almam gerek. 250 t...

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
İnşaat Sonrası Temizliği
İstanbul, Tuzla

230 TL

180 - 300
Benzer İş Yaptır

Mülk Tipi Daire
İnşaat sonrası genel durum? Tadilat yapıldı ilk defa taşınılıyor.
Metrekare 100-200 m2
Talep Detayları : 70 m2 bir ev. Ev içerisinde çeşitli tadilatlar yapıldı. Bu hafta içerisinde hizmeti almam gerek. 250 tl ye kadar olabilecek tekliflere açığım. Teşekkürler.

Benzer Talepler


İnşaat sonrası genel durum? Alçı ve derz atıkları zemin üzerinde
Metrekare 100-200 m2
Mülk Tipi Bina
Talep Detayları : catı temizliği yapilacak,catı kiremiti disari tasinacak

İnşaat sonrası genel durum? Tadilat yapıldı ilk defa taşınılıyor.
Mülk Tipi Daire
Metrekare 200-300 m2
Talep Detayları : elimizde 25 daire var temizlik ücreti ne olur

Mülk Tipi Daire
İnşaat sonrası genel durum? Cam ve PVC'ler boya ve kir içinde
Metrekare 100-200 m2
Talep Detayları : Evin toplam büyüklüğü 130 metrekare , 3+1 , 2 adet banyo mevcut , Detaylı toz alımı,zemin temizliği, kapıların temizliği , Mutfak ve Banyoların tam detaylı temizliği,Camların ve kaplamasının temizliği, etiketlerin sökümü ve bırakırsa izlerinin temizliği, kapı kolları üzerindeki ufak tefek boya kalıntılarının temizliği, dolap içlerindeki montajdan sebep oluşan talaşların temizliği gibi diğer inşaat sonrası işler

Mülk Tipi Daire
Metrekare 0-100 m2
İnşaat sonrası genel durum? Alçı ve derz atıkları zemin üzerinde
Talep Detayları : İnşaat sonrası zemn üzerinde alçı kalıntıları, mermerler üzerinde sıva alçı kalıntıları yer yer mevcut ayrıca çerçevelerde alçı izleri mevcut Zeminin çizilmeden temizlenmesi gerekiyor ve temizlik gerek

Mülk Tipi Daire
İnşaat sonrası genel durum? Tadilat yapıldı ilk defa taşınılıyor.
Metrekare 0-100 m2
Talep Detayları : Yeni yapılan binadır.Moloz yığını yoktur.Üç oda bir salon mutfak ve iki banyo toplam 96 m2 dairemin temizlik malzemesi firmaya ait olarak teklif rica ederim

Metrekare 0-100 m2
İnşaat sonrası genel durum? Cam ve PVC'ler boya ve kir içinde
Mülk Tipi Daire
Talep Detayları : 30 m2 taş döşeli zeminde boya artıkları ve pencere kapı kenarlarında boya kalıntıları var. Bunların temizlenmesi ve camların silinmesi için hizmet talep ediyorum.

Metrekare 0-100 m2
Mülk Tipi Ofis
İnşaat sonrası genel durum? Tadilat yapıldı ilk defa taşınılıyor.
Talep Detayları : yeni taşındığımız ofisde tadilat yaptık. onun temizlenmesini istiyorum.

İnşaat sonrası genel durum? Tadilat yapıldı ilk defa taşınılıyor.
Mülk Tipi Daire
Metrekare 100-200 m2
Talep Detayları : 121 metrekare 2+1 inşaatı biten dairemin temizliğini yaptırmak istiyorum

İnşaat sonrası genel durum? Alçı ve derz atıkları zemin üzerinde
Mülk Tipi Villa
Metrekare 200-300 m2
Talep Detayları : Genel temizlik

İnşaat sonrası genel durum? Tadilat yapıldı ilk defa taşınılıyor.
Mülk Tipi Daire
Metrekare 100-200 m2
Talep Detayları : Yeni bitmis bir bina olup tasinma oncesi temizlik yapilacaktir.
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Musa E.|Aralık 2017


Ankara Sincanda oturuyorum. Ehil.com da daha önceden iç mekan yenileme için hizmet almıştım. Anlaştığım iç mekan yenileme firması evimin tüm tadilatını tamamladığı için inşaat sonrası temizliği için yine ehil.com a başvurdum. Talebime aynı gün tane inşaat sonrası temizliği firmasından fiyat teklifi geldi. En uygun inşaat sonrası temizliği fiyatını veren firma ile anlaştık. Bir gün sonra sabah saat 8 anlaştığım inşaat sonrası temizliği firmasının çalışanları geldi. Akşam saat 4 te evimin tüm temizliğini yapıp gittiler. Temizliklerinden çok memnun kaldım. Yerlerdeki boya lekelerinden tavandaki toza kadar herşeyi temizlediler.
Refik B.|Mart 2017


Ankara da bulunan kendime ait olan evime yaptırmış olduğum işlerden dolayı temizlik yapılması gerekiyordu. İnşaat sonrası genel temizlik bir yapılacaktı. Dolaplar , camlar, pvc bantları , banyo ve tuvaletlerin temizlenmesi gerekiyordu. Evim yaklaşık olarak 160 m2 dir. İnşaat sonrası temizlik temizlik firmalarına bakıyordum ve ehil.com la karşılaştım. Bir adet talep açtım. Açmış olduğum talebime inşaat sonrası temizlik firmalarından fiyat listeleri aldım. Bana en uygun gelen inşaat sonrası temizlik firması ile anlaştım. İnşaat sonrası temizlik firmalarından gelen arkadaşlar evimi çok güzel temizlediler. Evim misler gibi oldu.
Mehmet Ali Ş.|Şubat 2017


Merhabalar.yeni almış olduğum sıfır bina 3+1 130m2 olan evimin inşaat sonrası temizliği yapılacaktı. Detaylı olarak bir temizlik yapılmasını istiyordum. Evimdeki camlar, mutfak , mutfak dolapları , banyo fayanslarının temizliği özellikle dolap içlerinin temizliği yapılacaktı. Kısacası evimin tertemiz olmasını istiyordum. İnşaat sonrası temizlik fiyatlarını araştırıyordum. En iyi inşaat sonrası temizlik firmasını bulmak istiyordum. Sonuç olarak temizlik bu. Ehil.com a rastladım ve bir talep oluşturdum. Talebime inşaat sonrası temizlik firmalarından fiyat teklifleri yağdı adeta. Bu çok hoşuma gitti. En uygun fiyat teklifini veren inşaat sonrası temizlik firmasına güzel evimi temizlettim.
Ebru G.|Şubat 2017


420m2 5+2 olan villama balkonlar pvcler yerler ve yeni monte olmuş mutfak- banyo dolaplarının detaylı temizliğini istiyordum. Temizlik konusunda çok titizim. İnşaat sonrası temizlik firmaları ile konuşurken ehil.com a rastladım. İnşaat sonrası temizliği fiyatının uygun olmasını istiyordum. Bir talep formu oluşturdum. İnşaat sonrası temizlik firmalarından 2-3 tanesi beni aradı. Fiyat teklifi en uygun olan inşaat sonrası temizlik firması ile anlaştım. Evim şuan misler gibi.
Erdoğan Ş.|Şubat 2017


İnşaat sonrası temizliği firmasına ihtiyacımız vardı. İStanbul Başakşehir de yaptığımız 500 dairelik binada inşaat sonrası temizliği hizmeti almak istiyorduk. Öcelikli olarak tamamlanan 200 dairenin inşaat sonrası temizliği yapılıp yerdeki derz ve alçı kalıntıları ve boya lekelerinin temizlenmesi gerekiyordu. 200 daire bittikten sonra kalan 300 daire temizlenecekti. Sadece inşaat sonrası temizliği hizmeti almak için ehil.com a başvurdum. Temizlik için kullanılacak malzemeleri kendim temin ettim. Ehil aracılığı ile inşaat sonrası temizliği fiyatı uygun olan bir firma ile anlaştık. Bir ay içerisinde 500 dairenin tamamının inşaat sonrası temizliği yapıldı.
Ufuk T.|Eylül 2016


110m2 3+1 boş olan evim için inşaat sonrası temizlik firmasına ihtiyacım vardı. tavsiye üzerine ehil.com a giriş yaptım ve inşaat sonrası temizlik yaptırmak için talepte bulundum. ehil.com da kayıtlı olan ehil firmadan talep aldım. fiyatı uygun olan ile anlaştık. işi hızlı bir şekilde yapıp anahtar teslimi şeklinde evimi bana verdiler. teşekkürler ehil.com ailesi...
Osman S.|Eylül 2016


istanbul pendikte yeni aldığım evimin iç mekan boyama işlerini ehil.com ile yaptırdım. boya sonrasında inşaat sonrası temizlik için de ehil.com a girip talep oluşturdum.gelen firma ile anlaştık ve temizliğe başladılar. temizlenmesi gereken heryeri gösterdim. saolsunlar benim göstermediğim yerleride temizlemişler. teşekkürler ehil.com
Fatih Ç.|Ağustos 2016


2+1 90 M2 dairem. İnşaat sonrası ilk defa taşınılacak. Cam ve PVC ler ince temizlenecek. Banyo seramikleri ve derzleri ince temizlik yapılacak. Pencere mermerleri ve balkon mermeri inceden temizlenecek. Kapılar Mutfak dolabı Banyo dolabı inceden temizlenecek. Kısacası A dan Z ye dairede hiçbir temizlik problemi kalmayacak şekilde bir temizlik yapılmasını istiyorum. Toplam 90 m2 lik bir alan var temizlenecek dedim ve ehil.com formunu girdim. İStanbul temizlik firmaları beni aradılar, konuştuk anlaştık. Tertemiz yaptılar heryeri. Tavsiye ederim.
Gürkan T.|Ağustos 2016


basın ekspres yolu ikitelli de tadilatı biten toplam 3,5 katlı mağazamız temizlencekti. Tadilat yapıldığı için yerler toz ve kir içindeydi. Camlar silinmeyecek dedim. Sadece yerler temizlenecek. Şu anda içi boş olduğu için rahatça temizlenebilir. 3 gün içinde hizmet almak istiyorum. toplam 350 m2 bir alan temizlenecek dedim. İstanbuldaki en iyi temizlik firmaları ile görüştürdüler, anlaştık mis gibi temizlendi her yer. Ellerine sağlık.
Adnan Ş.|Ağustos 2016


aynı binada 2 dairem vardır. Binaya Yeni Taşınma olacağından dolayı salon ve banyo duvarları, camlar ve yerlerin temizlik işlemlerinin yapılması gereklidir. İinde maloz yıgını vs yoktur sadece insaat kiri mevcuttur. Ev 78 m2dir. 2+1 dir. kendi evimdir. diğer evde 78 m2 dir. oda 2+1 dir. normal ev temizliği olacaktır. moloz yoktur. yeni taşınılacak eve olacaktır. eşyasızıdır. Ehil için bu bilgileri verdim, temizlik firmaları bana inşaat sonrası temizlik fiyatlarını verdi. Anlaştığımız ehil firma çok güzel temizledi. Ellerine sağlık teşekkür ederim.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.