Google+
 

En uygun Hazır Beton fiyatları
Ücretsiz 5 Hazır Beton firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Evimin teras katında bir genişletme yaptırmak istiyorum. Mevcut duvar yıkılarak 10m2 bir genişletme ya...

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
Hazır Beton
İstanbul, Avcılar

1.600 TL

1.240 - 1.960
Benzer İş Yaptır

İhtiyacınızın ne zaman tamamlanmasını istiyorsunuz ? En kısa süre içerisinde
Nasıl bir hazır beton ihtiyacınız var? Polyproplen ve çelik tel takviyeli
İhtiyacınız olan hazır beton miktarı nedir? 0-50 m3
Hizmet talebinizin amacı nedir ? Hizmet almak istiyorum
Talep Detayları : Evimin teras katında bir genişletme yaptırmak istiyorum. Mevcut duvar yıkılarak 10m2 bir genişletme yapılıyor olacak. Çelik duvar sağlam olduğu için çelik duvar yaptırmak istiyorum ama firmalar konuyla ilgili keşfe gelip farklı bir malzemenin daha iyi olabileceğini söylerlerse bunlar içinde tavsiye almak istiyorum. Keşfe gelinmesi daha sağlıklı olacaktır. En kısa sürede hizmet almak istiyorum.

Benzer Talepler


Nasıl bir hazır beton ihtiyacınız var? Fikrim yok.Tavsiye almak istiyorum
İhtiyacınız olan hazır beton miktarı nedir? 0-50 m3
Talep Detayları : 1500 m2 açık otopark alanına toprak üstü beton fökmek istiyoruz 5cm kalımlığında fiyat alabilirmiyiz

İhtiyacınız olan hazır beton miktarı nedir? 0-50 m3
Nasıl bir hazır beton ihtiyacınız var? Fikrim yok.Tavsiye almak istiyorum
Talep Detayları : Otopark alanı zemin için

İhtiyacınız olan hazır beton miktarı nedir? 0-50 m3
Nasıl bir hazır beton ihtiyacınız var? Geçirimli beton
Talep Detayları : C30 beton almak istiyorun

İhtiyacınız olan hazır beton miktarı nedir? 0-50 m3
Nasıl bir hazır beton ihtiyacınız var? Fikrim yok.Tavsiye almak istiyorum
Talep Detayları : Apartman Su deposunun konulacağı zeminde eski deponun altında bulunan zeminden yüksekliği yaklaşık 11-12 cm olan bir tabla var. Yeni depo bu beton tablaya sığmadığından etrafına ek yapılacak. tahminen 1-2 m3 civarında hazır betona ihtiyacımız var.

İhtiyacınız olan hazır beton miktarı nedir? 50-250 m3
Nasıl bir hazır beton ihtiyacınız var? Hafif beton
Talep Detayları : Düz gün işclik

İhtiyacınız olan hazır beton miktarı nedir? 0-50 m3
Nasıl bir hazır beton ihtiyacınız var? Kendiliğinden yerleşen
Talep Detayları : 140 m2 lik terasımızın yağmur ve suya karşı izolasyonunu gerçekleştirmek istiyoruz.Alt katın tavan,duvar ve dekorasyonuna sızıntı nedeniyle hasar veriyor.Hatta yerlerdeki parkeler şişiyor.10 cm kalınlığında beton ile kaplama yapılırsa hazır beton ve işçilik dahil maliyet ne olur.En uygun fiyat teklifi vermenizi rica ediyorum.Bu işlem ne kadar sürede tamamlanır ve en erken ne zaman için gün verebilirsiniz ?

İhtiyacınız olan hazır beton miktarı nedir? 50-250 m3
Nasıl bir hazır beton ihtiyacınız var? Özel tarif veya şartnameye uygun
Talep Detayları : Merhaba 30 m2 bürüt beton 45 m2 c20 beton 4 sefer ponpa

İhtiyacınız olan hazır beton miktarı nedir? 0-50 m3
Nasıl bir hazır beton ihtiyacınız var? Fikrim yok.Tavsiye almak istiyorum
Talep Detayları : Ko

İhtiyacınız olan hazır beton miktarı nedir? 0-50 m3
Nasıl bir hazır beton ihtiyacınız var? Renkli beton
Talep Detayları : C 40 kiremit tozu renkli ve kapalı otopark için yer pompasi

İhtiyacınız olan hazır beton miktarı nedir? 50-250 m3
Nasıl bir hazır beton ihtiyacınız var? Özel tarif veya şartnameye uygun
Talep Detayları : KALIP DOKTURMEK İSTİYORUM 24 PARÇA
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Zakir A.|Ocak 2017


Atatürk Havalimanı nın içerisindeki 10 m3 55 m uzunluk 120 cm genişlik 12 cm kalınlık ölçülerinde binanın etrafına kaldırım şeklinde beton döktürmek istiyorduk. Binanın etrafından bina içine su alıyordu. Bunu önlemek istiyorduk. Bu nedenle hazır beton fiyatları için araştırma yaptım. Karşıma çıkan ehil.com a girerek bir talep formu doldurdum. Bu sayede hazır beton firmaları bana ulaştı ve hazır beton fiyatlarını ve çeşitlerini söylediler. Bize en uygun olan hazır beton çeşidini seçerek firma ile anlaşma yaptık. Böylece hazır beton ihtiyacımızı karşıladık. Teşekkür ederim.
Metsen Yapı Ltd Ş.|Eylül 2016


C-16 500 M3 C-20 500 M3 C- 30 5000 M3 Yukarıda yazmış olduğum tür ve miktarda hazır beton ihtiyacımız vardı. İhtiyacımızı karşılamak amacıyla www.ehil.com a girip bir talep oluşturduk. Hazır beton firmalarından aldığımız teklifler sonucu bir firma ile anlaştık. Aynı gün içerisinde ödeme yaptık. Ertesi gün hazır beton ihtiyacımız firma tarafından beton mikserleri ile karşılandı. www.ehil.com a bu hız nedeni ile teşekkür ederim.
Cüneyt Ç.|Kasım 2014


Hazır Beton hizmeti almak için fiyat araştırması yapıyordum. Tarımsal sulama amaçlı su havuzu yapımı için 20m3 C30 ve 15 m3 C25 tipi hazır beton olmak üzere toplamda 35 m3 hazır betona (brüt beton) ihtiyacımız vardı. Hazır beton hızlı kuruyan tipte olmalıydı. Pompalı beton dökümü yapılacaktı. Önce 20 m3 C30 dökülecekti; kuruyunca akabinde 15m3 C25 dökümü yapılacaktı. Ehil.com aracılığıyla Emre Dekorasyon firması ile irtibata geçtim. Teşekkür ederim.
Abdulkadir|Kasım 2014


İstanbul Çekmeköy de 300 m2 alana şap atılacaktı düz bir zemin,internetten hazır beton fiyatlarına bakarken ehil.com u gördüm ve başvuru yaptım,ehil.com bana Emre Dekorasyon firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Ercan Ö.|Kasım 2014


İstanbul Kartal da ki binamızın bir cephesinde topraktan yaklaşık 5-6 cm yüksek olan beton bölgeye bitişik olarak 2 metre daha beton alan ilave edip toprak zemini kapatmak istiyorduk,internetten hazır beton fiyatlarına bakarken ehil.com u gördük ve başvurduk,ehil.com bize Emre Dekorasyon firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Atilla S.|Kasım 2014


İzmir urla kalabak taki projemize 2 katlı dublex evimiz için yaklaşık 300 m3 c25 beton ihtiyacımız vardı,internetten hazır beton fiyatlarına bakarken ehil.com u gördük ve başvuru yaptık,ehil.com bize Pakoğlu İnşaat Tic.Ltd.Şti firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Ramazan E.|Kasım 2014


İstanbul Pendik te kreş olarak kullandığımız bir bölümde yaklaşık olarak 50m2'lik bir alana yüksekliği 15 cm olacak şekilde c25 hazır beton döktürmek istiyorduk,internetten hazır beton fiyat araştırması yaparken ehil.com u gördüm ve başvuru yaptım,ehil.com bana Albayrak Şap Ve Zemin San.Tic.Ltd.Şti firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Abdullah G.|Kasım 2014


İstanbul Beykoz da eni 6m boyu 9 m yüksekliği 15 cm olan bir alana beton atmayı düşünüyorduk. tek katlı bir ev yapacağımız için c20 kodlu ürün yeterli olacak,internetten hazır beton fiyat araştırması yaparken ehil.com u gördüm ve başvuru yaptım,ehil.com bana Emre Dekorasyon firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Gökhan K.|Kasım 2014


İstanbul Üsküdar da toprak zemin kazılarak mevcut betona bağlanacak şekilde ankraj yapılarak totem betonu dökülecekti. Derinlik 80 cm genişlik 50 uzunluk da 100 cm.internetten hazır beton fiyat araştırması yaparken ehil.com u gördüm ve başvuru yaptım,ehil.com bana Albayrak Şap Ve Zemin San.Tic.Ltd.Şti firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Muharrem Y.|Kasım 2014


İstanbul Çatalca da ki yeni yapılacak prefabrik yapının zemini için 10 m3 hazır beton ihtiyacımız vardı,internetten hazır beton fiyatlarına bakarken ehil.com u gördüm ve başvuru yaptım,ehil.com bana Bakım2 - İnşaat Uygulama Grubu firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.