Google+
 

En uygun Garaj Kapıları fiyatları
Ücretsiz 5 Garaj Kapıları firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

5.50*2.60 ebatlarında iki araçlık garaj kapısı yaptırmak istiyorum.Sarmal ve uzaktan kumandalı olacak....

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
Garaj Kapıları
İstanbul, Eyüp

980 TL

760 - 1.190
Benzer İş Yaptır

İhtiyaç duyduğunuz garaj kapısının büyüklüğü İki Araçlık
Garaj kapısının özelliklerini seçiniz Seksiyonel (Panjur), Uzaktan Kumandalı
Ne tür bir garaj kapısına ihtiyacınız var? Sarmal
Talep Detayları : 5.50*2.60 ebatlarında iki araçlık garaj kapısı yaptırmak istiyorum.Sarmal ve uzaktan kumandalı olacak.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.

Benzer Talepler


Ne tür bir garaj kapısına ihtiyacınız var? Motorlu
İhtiyaç duyduğunuz garaj kapısının büyüklüğü Diğer
Garaj kapısının özelliklerini seçiniz Seksiyonel (Panjur), Uzaktan Kumandalı
Talep Detayları : Yöneticisi olduğum Apartmanın otoparkı için 9 araçlık 9 kumanda motorlu genişlik 3550 mm yükseklik 2300 mm seksiyonel ve sarmalı olarak yaptırmak istiyoruz. Bu konuda hizmet almak istiyorum. En kısa sürede dönşlerinizi bekliyorum teşekkür ederim.

Garaj kapısının özelliklerini seçiniz Çelik
Ne tür bir garaj kapısına ihtiyacınız var? Motorlu
İhtiyaç duyduğunuz garaj kapısının büyüklüğü Tek Araçlık
Talep Detayları : Düz giriş bina garaj yapılcak.standart cam cıkıcak araba girecek sekilde düzenleme yapılcak ve kepenk takılcakdır.anlaştıgım takdirde 2 hafta içerisinde hizmet almak istiyorum.

Ne tür bir garaj kapısına ihtiyacınız var? Motorlu
Garaj kapısının özelliklerini seçiniz Uzaktan Kumandalı
İhtiyaç duyduğunuz garaj kapısının büyüklüğü Tek Araçlık
Talep Detayları : En 3 mt yukseklik 2.5 mt

Garaj kapısının özelliklerini seçiniz Alüminyum, Seksiyonel (Panjur)
Ne tür bir garaj kapısına ihtiyacınız var? Sarmal
İhtiyaç duyduğunuz garaj kapısının büyüklüğü Diğer
Talep Detayları : EN 2.00 METRE YÜKSEKLİK 3.00 METRE MEVCUT KAPI MOTORU ARIZALANDI AĞIRLIĞI TAŞIYAMIYOR.EKONOMİK VE HAFİF BİR MODELE İHİTİYACIMIZ VAR.SARMAL VEYA SEKSİYONEL YA DA KATLANIR OLMASI FARK ETMEZ.

Ne tür bir garaj kapısına ihtiyacınız var? Motorlu
Garaj kapısının özelliklerini seçiniz Uzaktan Kumandalı, Seksiyonel (Panjur)
İhtiyaç duyduğunuz garaj kapısının büyüklüğü Tek Araçlık
Talep Detayları : Bina otoparkına garaj kapısı yapılacak

Garaj kapısının özelliklerini seçiniz Uzaktan Kumandalı, Alüminyum
Ne tür bir garaj kapısına ihtiyacınız var? Motorlu
İhtiyaç duyduğunuz garaj kapısının büyüklüğü Tek Araçlık
Talep Detayları : Yeni yabilacak garaj. Icin eni 2.5 hm yukseklik 2.2cm

Ne tür bir garaj kapısına ihtiyacınız var? Sarmal
Garaj kapısının özelliklerini seçiniz Çelik, Alüminyum
İhtiyaç duyduğunuz garaj kapısının büyüklüğü Tek Araçlık
Talep Detayları : Sadece fiyat olarak en uygun Garaj Kapisi , Montajini biz yapacagiz. Lütfen bize ölcüleri ve fiyatini bildiriniz.

Ne tür bir garaj kapısına ihtiyacınız var? Sarmal
Garaj kapısının özelliklerini seçiniz Diğer
İhtiyaç duyduğunuz garaj kapısının büyüklüğü İki Araçlık
Talep Detayları : en uygun olucak sekilde istiyorum. motorlu otomatik olmasina gerek yok.

Ne tür bir garaj kapısına ihtiyacınız var? Motorlu
İhtiyaç duyduğunuz garaj kapısının büyüklüğü Tek Araçlık
Garaj kapısının özelliklerini seçiniz Uzaktan Kumandalı
Talep Detayları : Normal giriş kapısında istiyorım

Garaj kapısının özelliklerini seçiniz Alüminyum
İhtiyaç duyduğunuz garaj kapısının büyüklüğü Yüksek Giriş
Ne tür bir garaj kapısına ihtiyacınız var? Motorlu
Talep Detayları : Merhaba ben belcikadan yaziyorum benim 3 garaj kapisina itiyacim var Olculeri yukseklik 250 genislik 250olarak aluminyom 4 mm motorlu uste yatay olarak acilir sekilde bir fiyatinizi vere bilirmisiniz getirmesi bana ayit tsk
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Ferhat B.|Mart 2017


Villama garaj kapıları için hizmet almak istiyordum. Garaj kapıları firmalarını araştırdım. En ucuz garaj kapıları fiyatlarının ehil.com da olduğunu öğrendim. Garaj kapıları kategorisinde bir talep oluşturdum. Garaj kapıları firmalarından aranınca çok hoşuma gitti. Sonuçta tek tek garaj kapıları firmalarını gezip günlerce garaj kapıları fiyat araştırması yapmama gerek kalmamıştı. Beni arayan garaj kapıları firmalarından en uygun garaj kapıları fiyat teklifini veren firma ile anlaştım. Kurulumu yapılan garaj kapıları sistemi otomatik uzaktan kumandalı alüminyum malzemeden sağlam ve estetik. Çevremizdeki villa sahipleri garaj kapımızı görüp beğendiler ve onlar da ehil.com da talep oluşturdular.
Oğuzhan S.|Mart 2017


Merhabalar. İzmir Aydın da bulunan yöneticisi olduğum apartmanımız da bulunan araçlarımızı bahçemize koyabilmek için garaj kapısı yaptırmak istiyorduk. Apartmanımız da 5 adet araç bulunmaktadır. Hepsi tek araçlık , çelik ya da alüminyum , motorlu ve kumandalı otomatik kapı yaptırmak istiyorduk. Garaj kapı sistemleri hakkında ki araştırmalarım sonucun da ehil.com da bir talep oluşturdum. Garaj kapı sistemleri fiyatlarının ehil.com da uygun olduğunu gördüm. Garaj kapısı firmalarının fiyat listelerini inceledik. Bize en uygun gelen garaj kapısı firmasına garaj kapılarımızı yaptırdık.
Tunc|Şubat 2017


Merhabalar. Oturmuş olduğum evimin garaj kapısındaki sıkıntıdan dolayı yenilemek istiyordum . yaklaşık olarak 3 metreye 3.25 metre garaj kapısı yaptırmak istiyordum. malzeme olarak alüminyum garaj kapıları istiyordum. uzaktan kumandalı motorlu yüksek girişli garaj kapıları olmasını istiyordum. ilerleyen zamanlarda yüksek bir araba almak istediğim için yüksek olmasını istiyordum. garaj kapıları fiyatlarını araştırıyordum. Ehil.com da bu kategorinin olduğunu gördüm. Hemen bir talep oluşturdum. Garaj kapıları firmalarından fiyat teklifleri aldım. Keşif yapan firmalardan en uygun fiyatı veren firmaya garaj kapımı yenilettim.
Mustafa Ü.|Şubat 2017


İşyerimizin arka kapısına uzaktan kumandalı motorlu bir garaj kapısı yaptırmak istiyorduk. Eni 3.00 m boyu3.78 m olacaktı. Ama diğer işyerlerini rahatsız etmemesini istiyordum. Garaj kapıları sistemlerine bakarken ehil.com a rastladım. Garaj kapıları firmalarından arkadaşlar gelip keşif yaptılar. En uygun garaj kapıları fiyatını veren garaj kapısı sistemleri firması ile anlaştık.
Kenan Y.|Şubat 2017


Binanın site girişine garaj kapısı yapılacaktı. 3.20x3.30m2 ebatlarında olacaktı. Sağlam olmasını istiyorduk. Eski garaj kapısı sürekli arıza veriyordu. Motorlu olacak ama elektrik kesildiğinde çalışabilecek bir garaj kapısı istiyorduk. Acilen yapılmasını istiyorduk. Garaj kapıları firmalarına bakarken ehil.com da bu kategorinin olduğunu gördüm. Bir talep oluşturdum. Garaj kapısı firmaları beni aradı fiyat teklifin de bulundular. En uygun garaj kapıları fiyatını veren garaj kapısı firması ile anlaştık.
Mehmet Y.|Ocak 2017


İstanbul Sarıyer deki 1 katlı olan müstakil binamızın giriş bölümüne garaj kapıları ile ilgili hizmet almak istiyordum. Yaklaşık olarak ölçüleri; 2.20m genişliğinde, 2.50m yüksekliğinde çelik garaj kapısı yapılmasını istiyordum. Tek araçlık bir garaj kapısı olacaktı. Motorlu, uzaktan kumandalı, çelik-demir yada camlı garaj kapıları düşünüyordum. Garaj kapıları fiyatlarını araştırdıktan sonra en uygun fiyatlı garaj kapıları firmalarını ehil.com da bulabileceğimi öğrendim. Hemen bir talep formu doldurdum. Garaj kapıları firmalarından fiyat teklifleri geldi. En uygun garaj kapıları fiyatını teklif eden firma ile anlaşarak otomatik çelik garaş kapısı yaptırdım. Toplamda 2 gün sürdü tüm işlemler.
Samet C.|Ocak 2017


Tekirdağ Saray daki kendime ait mülkiyetim de garaj kapıları ile ilgili hizmet almak istiyordum. Tek araçlık ve motorlu bir garaj kapısı yaptırmak istiyordum. Özellik olarak alüminyum, fiber, seksiyonel ve uzaktan kumandalı olmasını istiyotdum. Garajım tek araç girişli olup ölçüleri 2.5 m genişlik 2.2 m yüksekliğe sahip. Tüm bu bilgileri de yazarak ehil.com da oluşturduğum talebime aynı gün garaj kapıları firmalarından yanıt geldi. İstediğim özellik ve ölçülerdeki garaj kapıları fiyatlarını söylediler. Özelliklerine göre seçim yaptığım garaj kapıları firmalarından biri ile anlaşarak garajıma kapı yaptırdım. Teşekkür ederim.
Müslüm A.|Aralık 2016


26 dairelik apartmanımızda sarmal garaj kapısı 6 defa arıza yaptıktan sonra bir garaj kapısı firması bulup yeni bir garaj kapısı taktırmak istedik. 90 derece içe çekilen yekpare yani tek parça bir kapı olmasını istedik ki diğer sistemler gibi kolayca arıza yapmasın. aynı zamanda elektrik olmadığı zamanlarda da çalışabilecek bir sistem olmasını istiyorduk. ehil.com da garaj kapısı fiyatlarının uygun olduğunu görünce bir talep oluşturdum. garaj kapısı firmalarından telefonlar geldi. keşif için gelip ölçüm aldılar ve kapımızın 5 metre genişliğinde 4 metre genişlikte ve 3.50 metre yükseklikte ölçüsü alındı. anlaştığımız firma kurulumu tamamladı. istediğimiz gibi yekpare 90 derece içe açılan bir kapı oldu. teşekkür ederiz
Emir G.|Eylül 2016


ANKARA KEÇİÖREN DEKİ APARTMANIMIZA GARAJ KAPILARI İLE İLGİLİ HİZMET ALMAK İÇİN EHİL.COM A GİRDİM. BİNA YÖNETİCİSİYİM. KEŞİFE GELEN EHİL.COM FİRMALARI ARASINDAN BİRİ İLE GARAJ KAPILARIMIZI YAPMASI İÇİN ANLAŞTIK. KISA SÜREDE UYGUN MALİYETLE YAPILAN GARAJ KAPILARIMIZ İÇİN EHİL.COM A TEŞEKKÜR EDERİZ.
Göşenay Batu Ö.|Eylül 2016


İstanbul Kadıköy deki adresimde garaj kapıları ile ilgili hizmet almak istiyordum. Mevcutta garaj kapım vardı ancak bir sıkıntı olduğu için açamıyorduk ve hızlı bir şekilde müdehale gerekiyordu. ehil.com ile oluşturduğumuz talep sonrası garaj kapılarımız kısa sürede yapılıp teslim edildi. teşekkür ederim.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.