Google+
 

En uygun Doğal Gaz Tesisatı Birim İçi fiyatları
Ücretsiz 5 Doğal Gaz Tesisatı Birim İçi firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Evimin daire girişine kadar doğalgaz tesisatı mevcut dairemin içerisine sıcak su için doğalgaz su tesi...

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
Doğal Gaz Tesisatı Birim İçi
İstanbul, Bağcılar

3.500 TL

2.340 - 4.480
Benzer İş Yaptır

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 3
Talep Detayları : Evimin daire girişine kadar doğalgaz tesisatı mevcut dairemin içerisine sıcak su için doğalgaz su tesisatı döşenmesi gerekmekte evim 95 m2 eşyasız ve boş keşif için uygundur.Anlaşılması halinde hizmet almak istiyorum.

Benzer Talepler


Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 1
Talep Detayları : tahmini 50 metrekare 1 giriş ve bir oda bir dairem var. kapıda doğalgaz var. kombi ve petek ihtiyacım var

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 3
Talep Detayları : İş yerinde dogalgaz yok sadece 50 metre boru çekilerek kapıda sayaç yok billör e baglanacak

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 1
Talep Detayları : ana kolon tesisatı daire ice dogalgaz tesisatı yani mutfak cekilecek dagolgaz tesisatı ptetek 6.70 7 metre petek kombi not pilastık teisasat var dır daire 125 metre kare

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 1
Talep Detayları : dukkanımıza dogalgaz tesisati döşenmesini istiyoruz.

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 2
Talep Detayları : Kobmi kazan tesisatım mevcut. Kazanı iptal edip 2 daire(biri 75m2; diğeri dubleks)kombili sistem kurulmasını rica ederim.

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 1
Talep Detayları : Evim 4.kat 2+1 85 metrekare binanın girisinde dogalgaz var evime dogalgaz tesisat+petek+kombi çekilecek hizmet almak istiyorum fiyat verirmisiniz

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 1
Talep Detayları : 120 metrekare 3+1 olan dairemize kapıdan içeriye tesisat çekilecek petek kombi mevcut proje ve montaj yapılacak bunun için hizmet almak istıyorum 1 ay içinde

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 1
Talep Detayları : Binada olan tesisatın evime gelip doğalgaz sobası ve ocağa bağlanmasını istiyorum. eger olursa sıcak suda ıstıyorum

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 1
Talep Detayları : Evin doğalgaz tesisatı mevcut. Eski bir tesisat sistemi olduğundan ve bina yalitimsiz olduğundan dolayı yeterli ısıya ulasmasi maddi açıdan pahalı oluyor. Doğalgaz hattının daireye giriş kısmınin yan tarafinda salon mevcut, salon 40 m2 büyüklüğünde , salona doğalgaz sobası yaptırmak istiyorum. Yaklaşık 7 m lık demir boruyla sobayı koyacagimiz noktaya ulaşıyoruz. 40 m2 için tasarruflu ve sicak olacak ideal hangi sobayı önerisiniz. Ve bu sistem bana kaç TL ye çıkar..bilgilendirirseniz sevinirim.. Tsklr..

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 1
Talep Detayları : doğalgaz tesisatım var mutfaktan balkona 5 6 metre bir alana doğalgaz borusu çekilecek. balkona kombi takılacak. Kombim var. aynı zamanda 4 adet petek takılacak. İkinci el de olabilir. en kısa zamanda hizmet almak istiyorum.
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Burak Y.|Eylül 2016


2+1 95 m2 Dairemin içinde petekler ve tesisatı çekilmiş durumdaydı. sadece proje çizimi ile gaz açma,kombi ve saat takılması için ehil.com a başvurdum. Doğal gaz tesisatı birim içi olarak oluşturduğum talebimde bütün detayları belirttim. bir firma ile anlaştık. işimizi hızlı bir şekilde tamamlanarak yoğuşmalı kombimiz takıldı. teşekkür ederim ehil.com
Tolga T.|Ağustos 2015


Evim için doğal gaz tesisatı fiyatlarını incelerken ehil.com ile karşılaştım. Bir talep gönderdim ve kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. AK-SE MÜHENDİSLİK ve Güzeller Tesisat Doğalgaz ile görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım.
Cevdet K.|Kasım 2015


Güzeller Tesisat Doğalgaz hızı iyiydi. fiyatı makuldü ve kalite olarak iyiydi.komşularıma tavsiye edeceğim bir firma. Teşekkürler ehil.com :)
Canse K.|Temmuz 2015


Doğal gaz tesisatı yaptırmak için fiyat arayışındaydım firmaları teker teker aramaktan yorulmuştum. İnternette dolaşırken ehil.comu gördüm ve talepde bulundum ücretsiz firma yönlendirmesi yapıyorlarmış banada hızlı bir şekilde geridönüş yaptılar ve firma yönlendirmesi sağladılar. Çok kullanışlı ve güzel bir sistem çok memnun kaldım.
Emre Ü.|Temmuz 2015


Evim için doğal gaz tesisatı yaptırmak istiyordum. Firmaları tek tek aramak zamanımı alıyordu internette fiyat araştırması yaparken ehil.comu gördüm. Ücretsiz firma yönlendirdiklerini gördüm bende hemen bir talep gönderdim. Kısa bir süre içinde benimle iletişime geçtiler ve SİSTEM MÜHENDİSLİK, Gökyüzü Mühendislik San.Tic.Ltd.Şti olmak üzere 2 firma ile görüşme sağladım. Hiç bir ücret ödemediğim için çok memnun kaldım.
Özer G.|Temmuz 2015


Banyomda sıcak su kullanabilmek için doğal gaz su tesisatı yapılması gerekiyordu. İnternette doğal gaz tesisatı fiyatlarını araştırırken ehil.comu gördüm ve bir talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Er-Teknik Doğalgaz ve Teknik İş Mühendislik ile görüşme sağladım. Kullanımı kolay ve ücretsiz bir sistem.
Yasar S.|Temmuz 2015


Kapı yanından içeriye doğalgaz tesisatı çekilip bağlantısı yapılması gerekiyordu. Bunun için doğal gaz tesisatı fiyatlarına bakarken ehil.comu gördüm ve bir talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Ges Enerji San. Ve Tic. Ltd. Şti. ve Gözde Tesisat Ve Isı Sistemleri ile görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım.
Nüket D.|Haziran 2015


Şişli'de bulunan 1+1 evim için doğal gaz tesisatı fiyatları hakkında pek bilgim yoktu. Çalıştığım için bu konuyla ilgili araştırma yapmaktan sıkıntı çektiğimden ehil.com'a talepte bulundum. evime radyatör ve gerekli tesisatın döşenmesi gerektiğini keşife uygun olduğumu söyledim. Talebimin onayından sonra bana Nokta Mühendislik , Tes Dekor , Remkon İnş. Er-Teknik Doğalgaz ve Samet Dogalgaz firmaları dönüş sağladı. Firmalar ücretsiz şekilde keşifte bulunup bana gerekli fiyat tekliflerini sundular. ehil.com gerçekten iyi ve kullanışlı bir sistem. Zamanı kısıtlı olan herkes bu sistem kullanmalı.
Ulas K.|Mayıs 2015


135 m2 dubleks evimde kapının önüne kadar doğalgaz mevcut.Evin içerisine doğalgaz tesisatı döşetmek istiyordum.Kombi ve radyatörler de yapılacaktı.Mümkün olan en kısa sürede hizmet alacaktım.İnternette silivrideki doğalgaz tesisatı fiyatlarını araştırırken.Ehil.com sitesini buldum.Bana Yıldırımlar Yapı Tesisat,Doğalgaz,Isı,Sulma Sistemleri İnş.San.Tic.Ltd.Şti., Gökyüzü Mühendislik San.Tic.Ltd.Şti firmalarını yönlendirdiler.Teşekkürler.
Serdar Ü.|Nisan 2015


70 m2 2+1 şeklindeki evime kapı önünden içeriye doğalgaz çekilecek.Proje tesisat ,kombi ve petek işlemleri yapılacaktı.Bunun için internet üzerinden doğal gaz tesisatı fiyatlarını araştırması yaparken ehil.com'u gördüm.Kendilerine bir talep oluşturdum ve kısa süre içerisinde bana Rumeli Dekorasyon, SİSTEM MÜHENDİSLİK, Remkon İnş., Sefa Isı Doğalgaz Ve Isı Sistemleri, Şentes Doğalgaz Sıhhi Tesisat (DEKORASYON) firmalarını yönlendirdiler.Kendilerine bu hizmet için çok teşekkür ederim.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.