Google+
 

En uygun Doğal Gaz Tesisatı Birim İçi fiyatları
Ücretsiz 5 Doğal Gaz Tesisatı Birim İçi firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Evim 70 metrekare 2+1 şeklindedir.Evime doğalgaz tesisatı döşetmek istiyorum.kapının önünden daireye a...

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
Doğal Gaz Tesisatı Birim İçi
İstanbul, Fatih

2.100 TL

1.630 - 2.750
Benzer İş Yaptır

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 1
Talep Detayları : Evim 70 metrekare 2+1 şeklindedir.Evime doğalgaz tesisatı döşetmek istiyorum.kapının önünden daireye alıncak.Evimde doğalgaz peteklerim hazır kurulu bir şekilde .kombi kurulumu ,proje oluşturulması ve doğalgaz boruları döşenmesi işlemi olacak.Keşif için uygundur.En kısa zaman da hizmet almak istiyorum.

Benzer Talepler


Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 2
Talep Detayları : 1. Daire içerisinde mutfak tadilatı yapıldığından ocak için doğal gaz tesisatının yeri değiştirilecek, toplam 4 metre gaz borusu yeniden döşenecek. 2. Daire içerisinde gaz sobasının yerine kombi yapılacak, toplam 4 metre gaz borusu yeniden döşenecek. 3. Her iki dairede de halen doğal gaz bağlı ve kullanılmaktadır. 4. Tadilat projesi ile değişiklikler yapılacaktır.

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 2
Talep Detayları : Dışardan içeri tesisat

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 1
Talep Detayları : daıre ıcı gaz tesısatı

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 1
Talep Detayları : Sifirdan dogalgaz tesisatı cekimi herşey dahil olmak üzere en uygun fiyat

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 1
Talep Detayları : dogal gaz hattı cekılıcek eve sadece ocak için apartmanda boruları var kapının önune kadar sadece az boruyla eve alınıcak bır fyat verırmısınıızz

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 1
Talep Detayları : iyi günler 60 metrekarelik bir evim var ve burada kiracı oturacağı için en uygun fiyatlı kombi ve petekler ile tesisat döşenmesini ve ayrıca gaz açma ve proje çizimi de istiyorum evde daha önceden doğalgaz sobası kullanılıyordu bu yüzden okuma sayacı mevcut bunlara uygun bir fiyat rica ediyorum.

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 2
Talep Detayları : sarayburnu askeri gazinosu doğal gaz kullanımı

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 1
Talep Detayları : eski celik borulu bacali sistem kombinin yeri degisecek petekler eski tuglali yerine yeni model petek takilacak ev 95 metrekare yatak odasina 1 adet cocuk odasina 1 adet salona 2 buyuk ebat petek takilacak.projede yeniden cizilecek fiyati ne olur.

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 1
Talep Detayları : 2 Petek 1 kombi proje çizimi yapılacak doğalgaz kapıya kadar çekildi sadece içeriye çekilecek daire 68 m2

Doğal gaz tesisatı kurulumunun yapılmasını istediğiniz birim adedini seçiniz. 3
Talep Detayları : Dogalgaz sobasinda kombiye dönüşüm 3 petek birtane havlupan ev 75mkare
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Burak Y.|Eylül 2016


2+1 95 m2 Dairemin içinde petekler ve tesisatı çekilmiş durumdaydı. sadece proje çizimi ile gaz açma,kombi ve saat takılması için ehil.com a başvurdum. Doğal gaz tesisatı birim içi olarak oluşturduğum talebimde bütün detayları belirttim. bir firma ile anlaştık. işimizi hızlı bir şekilde tamamlanarak yoğuşmalı kombimiz takıldı. teşekkür ederim ehil.com
Tolga T.|Ağustos 2015


Evim için doğal gaz tesisatı fiyatlarını incelerken ehil.com ile karşılaştım. Bir talep gönderdim ve kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. AK-SE MÜHENDİSLİK ve Güzeller Tesisat Doğalgaz ile görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım.
Cevdet K.|Kasım 2015


Güzeller Tesisat Doğalgaz hızı iyiydi. fiyatı makuldü ve kalite olarak iyiydi.komşularıma tavsiye edeceğim bir firma. Teşekkürler ehil.com :)
Canse K.|Temmuz 2015


Doğal gaz tesisatı yaptırmak için fiyat arayışındaydım firmaları teker teker aramaktan yorulmuştum. İnternette dolaşırken ehil.comu gördüm ve talepde bulundum ücretsiz firma yönlendirmesi yapıyorlarmış banada hızlı bir şekilde geridönüş yaptılar ve firma yönlendirmesi sağladılar. Çok kullanışlı ve güzel bir sistem çok memnun kaldım.
Emre Ü.|Temmuz 2015


Evim için doğal gaz tesisatı yaptırmak istiyordum. Firmaları tek tek aramak zamanımı alıyordu internette fiyat araştırması yaparken ehil.comu gördüm. Ücretsiz firma yönlendirdiklerini gördüm bende hemen bir talep gönderdim. Kısa bir süre içinde benimle iletişime geçtiler ve SİSTEM MÜHENDİSLİK, Gökyüzü Mühendislik San.Tic.Ltd.Şti olmak üzere 2 firma ile görüşme sağladım. Hiç bir ücret ödemediğim için çok memnun kaldım.
Özer G.|Temmuz 2015


Banyomda sıcak su kullanabilmek için doğal gaz su tesisatı yapılması gerekiyordu. İnternette doğal gaz tesisatı fiyatlarını araştırırken ehil.comu gördüm ve bir talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Er-Teknik Doğalgaz ve Teknik İş Mühendislik ile görüşme sağladım. Kullanımı kolay ve ücretsiz bir sistem.
Yasar S.|Temmuz 2015


Kapı yanından içeriye doğalgaz tesisatı çekilip bağlantısı yapılması gerekiyordu. Bunun için doğal gaz tesisatı fiyatlarına bakarken ehil.comu gördüm ve bir talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Ges Enerji San. Ve Tic. Ltd. Şti. ve Gözde Tesisat Ve Isı Sistemleri ile görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım.
Nüket D.|Haziran 2015


Şişli'de bulunan 1+1 evim için doğal gaz tesisatı fiyatları hakkında pek bilgim yoktu. Çalıştığım için bu konuyla ilgili araştırma yapmaktan sıkıntı çektiğimden ehil.com'a talepte bulundum. evime radyatör ve gerekli tesisatın döşenmesi gerektiğini keşife uygun olduğumu söyledim. Talebimin onayından sonra bana Nokta Mühendislik , Tes Dekor , Remkon İnş. Er-Teknik Doğalgaz ve Samet Dogalgaz firmaları dönüş sağladı. Firmalar ücretsiz şekilde keşifte bulunup bana gerekli fiyat tekliflerini sundular. ehil.com gerçekten iyi ve kullanışlı bir sistem. Zamanı kısıtlı olan herkes bu sistem kullanmalı.
Ulas K.|Mayıs 2015


135 m2 dubleks evimde kapının önüne kadar doğalgaz mevcut.Evin içerisine doğalgaz tesisatı döşetmek istiyordum.Kombi ve radyatörler de yapılacaktı.Mümkün olan en kısa sürede hizmet alacaktım.İnternette silivrideki doğalgaz tesisatı fiyatlarını araştırırken.Ehil.com sitesini buldum.Bana Yıldırımlar Yapı Tesisat,Doğalgaz,Isı,Sulma Sistemleri İnş.San.Tic.Ltd.Şti., Gökyüzü Mühendislik San.Tic.Ltd.Şti firmalarını yönlendirdiler.Teşekkürler.
Serdar Ü.|Nisan 2015


70 m2 2+1 şeklindeki evime kapı önünden içeriye doğalgaz çekilecek.Proje tesisat ,kombi ve petek işlemleri yapılacaktı.Bunun için internet üzerinden doğal gaz tesisatı fiyatlarını araştırması yaparken ehil.com'u gördüm.Kendilerine bir talep oluşturdum ve kısa süre içerisinde bana Rumeli Dekorasyon, SİSTEM MÜHENDİSLİK, Remkon İnş., Sefa Isı Doğalgaz Ve Isı Sistemleri, Şentes Doğalgaz Sıhhi Tesisat (DEKORASYON) firmalarını yönlendirdiler.Kendilerine bu hizmet için çok teşekkür ederim.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.