Google+
 

En uygun Ahşap Kapı Tamiri İşleri fiyatları
Ücretsiz 5 Ahşap Kapı Tamiri İşleri firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

evimin içindeki 2 tane oda kapısının dışa dogru açılmasını istiyorum.kapılar içe doğru açılıyor kapı ...

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
Ahşap Kapı Tamiri İşleri
İstanbul, Başakşehir

400 TL

310 - 480
Benzer İş Yaptır

Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz. Kilit Sistemi, Diğer
Tamir edilmesini istediğiniz kapının özelliklerini seçiniz. Tek Kanat, İç Mekan, Camsız
Talep Detayları : evimin içindeki 2 tane oda kapısının dışa dogru açılmasını istiyorum.kapılar içe doğru açılıyor kapı kasası demirdir.

Benzer Talepler


Tamir edilmesini istediğiniz kapının özelliklerini seçiniz. Camsız, Camlı
Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz. Çerçeve, Menteşe, Kapı kapanmıyor
Talep Detayları : evımde 4 ahşap pencere 3 ahşap kapı bulunuyor. Ancak çok zor kapanıyor çerçevede yada mentese sorun oldugunu dusunuyorum . bugun saat 4le 7 arası musaıtım haftaıcı de sabah saat 10la 1 arası aksam da 4-10 arası musaıtım hemen yaptırmak ıstıyorum

Tamir edilmesini istediğiniz kapının özelliklerini seçiniz. Tek Kanat, İç Mekan, Camsız
Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz. Çerçeve
Talep Detayları : Amerikan kapının 2 sağ ve sol pervazı yok onlar takılacak. ahşap doğrama pencerenin de aynısı yapılması gerekiyor çok yıprandı. 2 pencere de değişecek. Çerçevelere dokunmaya gerek yok gibi.. keşif için 10 gün sonra müsaitim şu anda şehir dışındayım. Hizmeti 10 gün sonra almak istiyorum.

Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz. Sürgü
Tamir edilmesini istediğiniz kapının özelliklerini seçiniz. Paralel Sürme
Talep Detayları : iş yerimizin tuvalet kapısı sürgülü duvardan sürgü kısmı düştü yani kapı kapanmıyor keşif için müsaitim eğer anlaşırsam hemen hizmet almak istiyorum bütçem 150 tl

Tamir edilmesini istediğiniz kapının özelliklerini seçiniz. Tek Kanat, İç Mekan, Camsız
Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz. Diğer
Talep Detayları : 2 amerikan kapımın tamirini yaptırmak istiyorum. Pervazı çöktü ve bunun gibi bir kaç sorun yaşıyorum . Firmalarla anlaşırsam hemen hizmet almak istiyorum.
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Ercüment I.|Kasım 2014


Sürgülü mutfak kapımızın sürgü ayarının tamiratı gerekiyordu.Kapıyı açıp kapatırken sürtünme oluyordu.En kısa sürede hizmet almak istiyordum. Ahşap Kapı Tamiri İşleri fiyatlarına bakarken ehil.com sitesine denk geldim. Talep oluşturdum. Daha sonra ehil.com aracılığıyla Mim Yapı & Tesisat Dekorasyon irtibata geçtim. Ehil.coma hızlı geri dönüşleri için çok teşekkür ederim.
Oktay T.|Kasım 2014


ortalama 5 kapı ahşap, 3 tanede camlı wolkswogen kapı menteşe açılma kısımlarında problem var. yenilenicekti. ahşap kapılar kapanmıyor düşüyor zor açılıyordu, onarım yapılıcaktı. en kısa süre içerisinde işlemin gerçekleşmesini istiyordum. Bu sorunun giderilmesi için Ahşap Kapı Tamiri İşleri fiyatlarını araştırmaya başladım. Ardından ehil.com Emlak Dekor firmasını önerdi. Ehil.com sayesinde firma arama sorunum ortadan kaltı. Teşekkürler ehil.com
Murat Ü.|Kasım 2014


2 adet amerikan kapı var kapıların kanatları çok eski bu kanatlar değişicekti e emlak firmasıyım birden çok bu gibi işlerde firmaya ihtiyacım oluyordu. Bunun için sürekli çalışabaileceğim kaliteli bir firma arayışındaydım. Ahşap Kapı Tamiri İşleri fiyatlarını araştırırken de ehil.com sitesine rastladım. Talep oluşturdum. Kısa bir sürenin ardından ehil.com Emlak Dekor firmasını önerdi. Ehil.coma aracılık hizmeti için çok teşekkür ederim. Gerçekten kaliteli bir site. Teşekkürler ehil.com
Ali S.|Kasım 2014


7 adet kapımız var. kapıların macunlanması ve boya değişimi kilit ve kapı kolları bütün bakımı kısacası yenilenmesi gerekiyordu. birde demir kasaya amerikan panel kapı uyarmı kenar pervazları sökmeden kapıya uygun kaplanırmı? Bunları öğrenmek istiyorduk. Çünkü biz esas olarak kapılarımızı değiştirmek istiyorduk. Eğer değişim olmaz ise tamir işlemi olacaktı. Kısa sürede hizmet almak istiyordum. Ahşap Kapı Tamiri İşleri fiyatlarını incelerken ehil.com sitesini buldum. Talep oluşturdum. Sonrasında ehil.com Akdagahsap firmasını önerdi. Ehil.coma hızlı çalışmaları için çok teşekkür ederim. Gerçekten çok kaliteli bir site herkese tavsiye ederim.
Ferruh P.|Kasım 2014


5 tane ahşap kapımızın tamir ve genel bakımları yapılacaktı. Tümünün kapı kolları değiştirilecetik. kapanmayan bir kaç kapının kilit sistemleri değiştirilecekti. Gerekli görülür ise menteşeleride değişecekti. Tamamı boya ve cila yapılacaktı. Ahşap Kapı Tamiri İşleri fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesini buldum. Talep oluşturdum. sonrasında ehil.com Emlak Dekor firmasını önerdi. Ehil.coma hızlı hizmetleri için çok teşekkür ederim.
Mustafa Ş.|Kasım 2014


Ankara Yenimahalle'deki evimin mutfak kapısında tadilat yapılması gerekiyordu.Mutfak kapım camlı.eğer tadilatı yapılamasaydı yenilenmesini istiyordum. Ahşap Kapı Tamiri İşleri fiyatlarına bakarken ehil.com sitesini buldum. Talep oluşturdum. Sonrasında ehil.com Ankara Dekorasyon firmasını yönlendirdi. Ehil.coma hızından dolayı çok teşekkür ederim.
Duygu Ç.|Kasım 2014


İstanbul Beylikdüzü'ndeki evime yeni taşındığımız için kapıların tamirini istiyordum.7 tane tek kanat kapı 1 tanede yağlı kapı bulunmaktadır. Yağlı kapıya sadece cila yapılmasını istiyordum diğer kapıların ise tamir ve cila olmasını.En kısa sürede hizmet almayı düşünüyordum mutlaka. Bu talebim için Ahşap Kapı Tamiri İşleri fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesini buldum. Talep oluşturdum. Sonrasında ehil.com Kiziroğlu Mobilya firmasını önerdi. Ehil.coma çok teşekkür ederim.
Beyza S.|Kasım 2014


6 adet kapımız var. Bunlardan biri giriş daire kapısı diğer 5 i de oda kapısı tümünün tadilatı ile ilgili hizmet almak istiyordum. Kapılarda şişme oldu. Bu yüzden açılıp kapanmıyordu. Bunun dışında kilit sistemlerininde değiştirilmesi gerekiyordu. Ahşap Kapı Tamiri İşleri fiyatlarını incelerken ehil.com sitesini buldum. Talep oluşturdum. Daha sonra ehil.com Argunlar Mobilya Ve Dekorasyon firmasını önerdi. Bu firma ile görüşmemi sağladı. Teşekkürler ehil.com
Halim Eren E.|Kasım 2014


İki kapıda çarpmadan dolayı derin kırıklar vardı. Oyuklar mevcuttu bunların giderilmesiyle ilgili hizmet almak istiyordum. Ahşap Kapı Tamiri İşleri fiyatlarını incelerken ehil.com sitesini buldum. Talep oluşturdum. Daha sonra ehil.com Emlak Dekor firmasını önerdi. Bu sayede tek tek firma aramakla uğraşmadım. Firma beni buldu.. Sağladığınız kolaylıklar için teşekkürler ehil.com
Ali A.|Kasım 2014


Ofisimizde bulunan çift kanatlı ahşap kapıda düşme vardı. Bir kanat aşağıda bir kanat yukarıda biri ileride biri geride duruyordu. Konuyla ilgili en kısa sürede geri dönüş bekliyordum. Hemen Ahşap Kapı Tamiri İşleri fiyatlarını incelerken ehil.com sitesini buldum. Talep oluşturdum. Ehil.com Tgt Panel Tavan firmasını yönlendirdi. Ehil.coma hızlı hizmetleri için çok teşekkür ederim.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.