Google+
 

En uygun Ahşap Kapı Tamiri fiyatları
Ücretsiz 5 Ahşap Kapı Tamiri firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Evimde bulunan ahşap Kapının çerçevesi kasası kırıldı ve parçaları eksik. Kapıya uygun çerçeve yapılma...

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
Ahşap Kapı Tamiri
İstanbul, Büyükçekmece

500 TL

380 - 630
Benzer İş Yaptır

Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Çerçeve
Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri İç Mekan
Talep Detayları : Evimde bulunan ahşap Kapının çerçevesi kasası kırıldı ve parçaları eksik. Kapıya uygun çerçeve yapılmasını istyorum. Anlaşılması halinde kapı tamamen yenilebilir.Keşif için uygundur. En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyorum.

Benzer Talepler


Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Diğer
Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri İç Mekan
Talep Detayları : Amerikan ASOS modeli iç kapımızda 10 cm kırık var. Ayrıca yine aynı cins diğer oda kapısı da sanırım şiştiği için kapanmıyor. Bu kapıların tamiri için işin ehillerinden acele teklif bekliyorum. Tamir akşam mesai saatinden sonra da olabilir. Ayrıca kapı fiyatına denk gelecek uçuk teklifleri vermeyiniz. Lütfen ekonomik tekliflerde bulununuz. Hemen bugün hizmet almak istiyorum. Keşif için akşam saatlerinde müsaitim.

Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri Camsız
Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Eşik
Talep Detayları : Lavabo kapısı azcık kırıldı

Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Diğer
Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri Dış Mekan
Talep Detayları : Ahşap kaplama ve çıtaların kaplaması kalktı

Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri Camsız
Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Diğer
Talep Detayları : yatak odasınıa yumruk attım kapı kırıldı.onu tamır ettırmek ıstıyorum

Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Kapı kapanmıyor, Çerçeve, Kapı açılmıyor
Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri İç Mekan
Talep Detayları : Montaj yapıldığı yerden çıktı kapı oynuyor

Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri Camsız, Tek Kanat, Camlı, İç Mekan, Çift Kanat
Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Kapı Kolu
Talep Detayları : 4 adet maun iç kapı ve kasaları beyaza boyatılacak Bu 4 kapı dan ikisi camlı kapıya önüştürülecek 1 adet çift kanatlı petek camlı salon kapısı petekler iptal edilip tek parça cam takılacak kasa ve çift kanat beysxa boyanacak 1 adet akordion maun kapı ve kadası beyaxa boyanacak 1 adet panel beyaz kapı ve ksdası imalatı ve montajı yapılacak Tüm kafpıların kolları değiştirilecektir. Not daire boş durumda

Talep Detayları : ahşap oda kapısının menteşelerinin vidalarının olduğu yer çatladığı için kapı yerinden çıkıyor. Çatlama olan parçanın onarılması yada değiştirilmesi gerekli

Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Kapı düşük/yüksek
Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri İç Mekan, Tek Kanat, Camsız
Talep Detayları : 6 adet amerikan kapı hareket edebiliyor ancak kapılar düştüğü için kapalı kalmıyor

Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri Çift Kanat, Tek Kanat, İç Mekan
Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Kapı Kolu, Kapı kapanmıyor
Talep Detayları : 5 oda kapısı, 1 salon kapısı(çift kanat) eski kapılar kapanmıyor.Gerekli tadilatın yapılmasını istiyorum

Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri İç Mekan
Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Diğer
Talep Detayları : kapılar eski oldugu için mentese kapı kalından koptu üst menteşeden ayrıca kapılar eski oldugu için ufak tefek yapılması gerekenler var kapı kolları fln
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Bülent A.|Kasım 2014


Ankara Çankaya'daki evimin kapısının tamir edilmesini istiyordum. Ahşap kapı tamiri fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesini buldum. Daha sonra ehil.com Sezer Mutfak firmasını önerdi. Ehil.com sayesinde firma aramak zorunda kalmadım. Yardımları için ehil.coma çok teşekkür ederim.
Kadir Ö.|Kasım 2014


Evimdeki banyo kapısı ahşap sürgülü bir mekanizmaya sahip.Sürgü mekanizması yerinden çıktığından dolayı ilgili tamiratın giderilip kapının kullanılır hale getirilmesi gerekmekteydi.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.Ahşap Kapı Tamiri fiyatlarını araştırmaya başladım. O sırada ehil.com sitesine rastladım. Ehil.com Emlak Dekor firmasını önerdi. Bu firma arayıp fiyat teklifinde bulundu. Hızlı, kaliteli bir site. Ehil.coma çok teşekkür ederim.
Nadire Ş.|Kasım 2014


Evimde bulunan ahşap Kapının çerçevesi kasası kırıldı ve parçaları eksik. Kapıya uygun çerçeve yapılmasını istyordum. Anlaşılması halinde kapı tamamen yenilebilirdi. En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyordum. Ahşap Kapı Tamiri fiyatlarını incelerken ehil.com sitesini buldum. Talep oluşturdum. Akabinde Arkist İnovasyon Elektrik Elektronik Bilişim İnşaat San. Tic. Ltdi Şti. firmasını yönlendirdi. Ehil.coma hızlı çalışmaları için çok teşekkür ederim.
Gülce K.|Kasım 2014


Ofisimizin içerisinde bulunan kapımızın kulpu kırıktı ve renginden memnun değildik. Renginin değişip kulp takılmasını istiyordum. Ahşap Kapı Tamiri firmalarını incelerken ehil.com sitesine denk geldim. Talebimi bildirdim. Ardından ehil.com sayesinde Erba Yapı firması ile bir görüşme gerçekleştirdim. Ehil.coma ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.
Mustafa Ç.|Kasım 2014


Evimdeki ahşap kapının tahta düberlerinde sorun mevcut.Ayrıca kapı kolu çıkıyordu. İçerde kalma gibi sorun yaşanmaktaydı.Tamiratın onarılması gerekmekteydir.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.Ahşap mobilya tamiri için ehil.com tarafından Hilal Mobilya Restorasyon ve dekorasyon önerildi.
Nilgün Ş.|Kasım 2014


Evimin mutfak balkonuna açılan ahşap kapısı değişecekti. Kapı fiyatlarını araştırırken ehil.comu sitesini buldum talep oluşturdum. Ardından hemen Titiz Mobilya-Ferzande Aygün adlı firmadan teklif geldi. Bu yüzden ehil.coma çok teşekkürler.
Orhan Ç.|Kasım 2014


Evimde bulunan kapının kilidin çerçeveye oturduğu kısım arızalıydı.En kısa sürede Tamiratın yapılması ile ilgili hizmet almak istiyordum. Araştırmak yaparken ehil.comu duydum ve talep formu oluşturdum. Ehil nokta com hemen Kiziroğlu Mobilya'yı önerdi. Ehil.coma hızlı dönüşünden dolayı teşekkürler.
Servet K.|Ekim 2014


Uzun zamandır kullanılmayan Kocaeli/Kartepe'deki dairemde bulunan 8 adet ahşap,2 adet pvc kapı ve 10 adet pvc penceler de eskime meydana gelmiştir.Kapılar ve penceler kontrol edilerek onarılacaktır. Kapılarda ve pencerelerde sıkıntılarım; kilit sistemi, menteşeler, kapı kolu, kapının kapanmaması, kapının düşük olmasıdır. Tamiri gerçekleştirilecek kapı iç mekana, camlı ve tek kanatlıdır. Taleplerim en kısa sürede yapılabilmesini istiyordum. Süre açısından kısıtlı durumda olduğum için Kocaeli Tamircim-Ercan Korkmaz adlı firma ile görüşme evresine geçtik. Bunları bana sağlayan ehil.com'a teşekkürler.
Korkut Ş.|Haziran 2014


model mobilya firmanın hizmetlerinden memnun kaldım içemekan kapımızın tamiratını en iyi bir şekilde yaptılar sıcak kanlılardı herkese tavsiye ederim
Fatma Ş.|Mart 2014


Zamanında geldiler ve yapılması gerekenleri anlaşılır bir dille anlatıp soruna çözüm buldular teşekkürler...

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.